MALGAF“Adana Türkiye’nin İncisidir”
MALGAF“Adana Türkiye’nin İncisidir”

Türkiye genelinde örgütlenme çalışmalarına hız verdiklerini  söyleyen İl Başkanı Malgaf,  TDP’nin  diğer partilerle kıyaslanmayacak avantajla yola çıktığını ve siyaseti hobi olarak yapanlarla yola çıkmadıklarını vurgulayarak, “Değişim Yürek ister düşüncemizi iktidara taşıyarak, Ekonomi, Adalet ve eğitim başta olmak üzere bu değişimi bütün kurum ve kuruluşlarda gerçekleştireceğiz.

Üretim ve istihdam önceliğimiz olacak. Kalkınmanın ve vatandaşlarımızın refahı bu değişimler sayesinde olacaktır ”ifadesini kullandı.

Adana Türkiye’nin İncisi

Türkiye Değişim Partisi Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün Değişimi Adana’dan başlatıp, toplumun her kesimi bağırlarına basacaklarını belirterek, “İktidar yürüyüşünü de yine kadim şehir olan Adana’dan yapacağız. Adana’ da ki yönetimimizin büyük bir bölümünü bütün ilçelerimizde teşkilatlanarak oluşturduk.  İlçe Başkanlıklarımızın da büyük bir bölümünü tamamladık.” dedi.

Türkiye genelinde örgütlenme çalışmalarına hız verdiklerini söyleyen İl Başkanı Malgaf
Türkiye genelinde örgütlenme çalışmalarına hız verdiklerini söyleyen İl Başkanı Malgaf

İl başkanlığının oturup emir ve komut verme, yönlendirme yeri olmadığına değinen Hakan Malgaf, sözlerini şöyle sürdürdü: “Benim 32 il başkan yardımcım varsa bu şu anlama gelir. İl başkanının yardıma ihtiyacı var. Önce bunu benimseyecekler, ilçe başkanları da bunu benimseyecek, il başkanları da bunu benimseyecek.

Biz verdiğimiz her kararı ortak karar

Benim her şeyi bilmem mümkün değil. İl başkanı kadrosunu kurarken işi en iyi bilenlerden kurması lazım ki destek alabilsin. Biz verdiğimiz her kararı ortak karar ve oylamalar sonucu veriyoruz. Herkesin görüşünü alıyoruz. İlçe başkanının da görüşünü alıyoruz.

Bize AK Parti’den de CHP’den gelen var.

Aynısını genel merkez de uyguluyor. Biz heyecanı, başarı ve enerjiyi sahaya yansıtıyoruz. Hazirandan itibaren açıklanacak her türlü erken seçime hazır olacağız.

Genel kongre haziranda yapılacak.

Bize AK Parti’den de CHP’den gelen var. İlkelerimizi kabul eden herkes her partiden gelebiliyor. Adana halkına teşekkür ederim, çok büyük teveccüh gösteriyorlar.”

Adana’ da ki yönetimimizin büyük bir bölümünü bütün ilçelerimizde teşkilatlanarak oluşturduk
Adana’ da ki yönetimimizin büyük bir bölümünü bütün ilçelerimizde teşkilatlanarak oluşturduk
Adana bir modeldir

Adana’nın bir mozaik olduğunu vurgulayan Hakan Malgaf, ”Ekonomisi, yaşantısı ve göç yolu olması itibariyle Adana bir modeldir.

Ama maalesef bu güne kadar merkezi yönetim  tarafından  yeterli ilgiyi görememiştir. Türkiye Değişim Partisinin iktidarında bu ilgisizliği tamamen değiştireceğiz” şeklinde konuştu.

Mutlu ve onurluyuz

Türkiye Değişim Partisi Adana İl Başkanı Hakan Malgaf, “Adanalı hemşehrilerimizden yoğun talep ve müthiş bir teveccüh var.

Bu yüzden mutlu ve onurluyuz, bu yoğunluk bize en liyakatli ilçe başkanlarını bulmaya yardımcı oluyor.

Erken seçime hazır olacağız

Yakın zamanda ilçe kongrelerimize başlayacağız ve en kısa zamanda da il kongremizi  gerçekleştireceğiz. Erken seçime hazır olacağız inşallah.

Şehrimiz hak ettiği yerde değil, tüm müsait şartlara sahip olmasına rağmen yanlış proje ve yönetimler yüzünden asıl varlığını gösteremiyor.

Adana Türkiye’nin incisidir ve bu hakkını Adana’mıza mutlaka vereceğiz” ifadesini kullandı.

3 thoughts on “Adana Türkiye’nin İncisidir”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir