Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/single.php on line 88
  • Adana’da Okullar arası Küçükler Bocce Grup Müsabakaları Sona Erdi

Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim İl Müdürlüğü’nün faaliyet programında yer alan “Okullar arası Küçükler Bocce Grup Müsabakaları” tamamlandı.

19-20 Şubat 2020 tarihlerinde Yüreğir Kızılay Afet Merkezi bahçesinde yapılan grup müsabakalarına Kız ve erkek olmak özere toplamda 165 sporcu katıldı.

Adana Bocce, Bowling, Dart İl Temsilcisi Ertuğrul Ahmet Özdağ, Bocce’nin özellikle öğrenciler arasında çok sevilen bir spor olduğunu belirten söylediği konuşmasına şöyle devam etti. “Bocce Sporunun bölgemizde gelişmesini sağlamak için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. Alınan başarılı sonuçlar da emeklerimizin boşa gitmediğinin açık bir göstergesidir. Grup müsabakalarının Bölgemizde yapılması bizleri ayrıca memnun etmiştir. Müsabakalar için bizlere her türlü desteği veren başta Adana Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Abdulkadir Ataşbak olmak üzere, sporcularımızı misafir eden Cumhuriyet Halk Eğitim Merkezi Müdürü Levent Turan’a, turnuvanın sorunsuz tamamlanmasında emeği olan Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır’a teşekkürlerimi sunuyorum.”

Müsabakaların sonunda sporculara madalya ve kupalarını Adana Bocce, Bowling, Dart İl Temsilcisi Ertuğrul Ahmet Özdağ, Antrenörler, Hakemler, Okul Müdürleri ve Beden Eğitimi Öğretmenleri verdi.

Grup müsabakalarını yakından takip eden Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları Şube Müdürü Murat Adıgüzel ile Okul Sporları Sorumlusu Ramazan Bahadır’da yakından takip etti. Şube Müdürü Adıgüzel başarılı olan sporcuları ve onlara destek veren ailelerini tebrik etti.

Müsabakalar sonunda sonuçlar şu şekilde oluştu:

Küçük Kızlar :

1.       Kılıçlı Ortaokulu

2.       Şehit Yunus Uğur Ortaokulu

3.       AGİAD Ortaokulu

4.       80. Yıl Ortaokulu

Genç Erkekler :

1.       Cumhuriyet Ortaokulu

2.       ÇEAŞ Sofulu Ortaokulu

3.       Tuzla Ortaokulu

4.       TOKİ Şehit Bahattin Kalaycı Ortaokulu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir