Aktaş Vicdanın Sızlamadımı !!!

Bursa Zafer Plaza’nın çatısının yıkılması ile şokta! Yaşanan olayda can kaybının olmaması ise yüreklerde buruk sevinç yaratmasına rağmen kamulaştırma da Boyner Binası olarak bilinen eksi Zemin 1 ve 2’nin dâhil edilmemesi de siyasilerin tepkisini çekmeye devam edecek gibi.

Konunun insani değerlere büyük zarar verdiğini belirten çıkışlarıyla Bursa gündeminde farklı bir renk getiren CHP’li Meclis Üyesi dikkat çeken bir çıkış yaptı.

Büyükşehir iştiraki BURULAŞ’ı yaptığı konuşma ile Kılıçdaroğlu’nun Bursa ziyareti için geri adım attıran ve “yolcu ödemesi peşin alınmak kaydıyla ücretsiz.” hâle getirilmesini sağlayan CHP Yıldırım ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Şahin Sevinç bugün yaşanan üzücü olayla ilgili açıklamada bulundu. Meclis Üyesi Sevinç ” Yaşanan olay son derece üzücü, insani vicdanımızı yaralayan bir olaydır. Çok üzgünüz. Biz bu kamulaştırma da eksik kalan noktaları bir bir daha önce kamuyla da paylaştık.

Umarım Büyükşehir Belediye Başkanı sayın Alinur Aktaş’ında vicdanı bizim kadar sızlamıştır. Bu alanla ilgili birçok sokak efsanesi yaşanır iken bu olayın yaşanmasında vicdanları kanatmıştır.” Dedi.

HABER ve FOTOĞRAF Özge DEMİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir