ANADOLU AKTÜEL  – M&L MAGAZİN LIFE VE ANKARA SES Dergileri sahibi, SERBEST GAZETECİLER DERNEĞİ GENEL BAŞKANI
Serap TURGUT basın mensupları ile, LOOP HOLE ‘ ev sahipliğinde düzenlenen bir kahvaltıda proje lansmanında bir araya geldi.
 
Serap Turgut proje tanıtımında şunlar söyledi ;
Sivil Toplum Kuruluşu mensupları, Medya – Basın Kuruluşları mensupları ile A.AKTÜEL A.SES VE M&L MAGAZİN LIFE DERGİLERİ Turgut Medya  bünyesinde, birarada olmaktan büyük mutluluk duyduk. LOOP HOLE ‘in bu güzel  ev sahipliği için tüm çalışanlarına, özellikle bize bu güzel mekanı kazandıran Vedat Derekaya Beyefendiye , İşletme Müdürü Deniz Beyefendiye, aramızda büyük bir bağ oluşmasını sağlayan  TRT Seslendirme  Sanatçısı, diksiyon ve nefes eğitmeni değerli dostum Aysunucu , Aysun Şahin  Mutlu  
Hanımefendiye,  değerli kardeşim DJ Fatih KANMAZ ‘a , güzel şarkılarıyla lansmana renk katan katılan Söz ve Beste yazarı değerli sanatçımız Cüneyt ÖZGÜR’e çok teşekkür ederim
 
Düzenlemiş olduğumuz proje tanıtım kahvaltımızda hayata geçireceğimiz proje için heyecan duyuyorum ve DEK&S projesi ile ilgili küçük bir bilgilendirme yapmak istiyorum.
DEK&S ; Önce Ankara’da daha sonra tüm Türkiye’de sahnelenmek üzere hayata iz bırakanların sahnesi olacaktır. Kültür ,sanat ,etkinlik , seminer , söyleşi hepsi bu sahnede birleşerek bir arada olacaktır. Çok kısa zamanda kendinizi sahnenin en ön sırasından izliyor olacaksınız.
Herkes konuşma, kendini ifade etme hakkına sahip iken , düşüncelerinin eksik kalan taraflarını nereden nereye dedikleri,  ülkeleri ; dünya insanları için sanatsal çalışmaları olsun, farkındalık programı olsun hepsi bu sahneden seslenme fırsatı bulacak. Seçilmişlerin değil fırsatı kovalayanların sahnesi olacak. Bugün burada olduğunuz beni yalnız bırakmadığınız için Turgut Medya ailesi  olarak hepinize çok teşekkür ederim.” dedi.

Basın ve Proje Kahvaltısına   birbirinden değerli basın ve medya kuruluşları ile STK’larin yanı sıra Sanat ve cemiyet hayatından önemli isimleri de biraraya getirdi.
Basın&Proje Lansman kahvaltısına şu isimler katıldı:
 
TURGUT MEDYA  İMTİYAZ SAHİBİ/POLATLI AMERIKAN KULTUR DIL OKULU KURUCU  SAHIBI/ATA OTEL OTTAMON MANSION SAHİBİ  DİLBİLİMCİ-EĞİTİMCİ&YAZAR
FUAT TURGUT

KIRŞEHİRLİLER VAKFI GENEL BAŞKANI
TUNCAY TEKAY
 
Başkent Postası
MUHABİRİ  ALI FİKRET ER  
Muhabir Cansel Yıldız
Muhabir Ezgi ACAR
 
TIYAT Genel Başkanı
Mehmet Altıparmak
 
TÜSİAV Enerji Platformu Başkanı
KUTLU TAMAY ve Eşi AYSU TAMAY
 
GAZETECI & YAZAR
KADRIYE CİRİTCİ
 
KANAL BAŞKENT  SAHİBİ
RAMAZAN CEYLAN
 
POLATLI POSTASI IMTIYAZ SAHİBİ
AYKUT KAYA
 
 
TÜRK NEWS MEDYA SAHIBİ TURGUT MEDYA IC ANADOLU BOLGE KOORDİNATÖRÜ
MEHMET ARSLAN
 
QR EVENT ORGANİZATÖRÜ
FURKAN BULUT
YEREL BASIN MENSUPLARI
davetliler arasında yer aldı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir