Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/single.php on line 88

ASKF KİME HİZMET EDİYOR?

ADANA- Süper Amatör Küme’de şampiyonluk yolunda Kürkçülerspor ile  Ülkügücüspor arasında oynanan ve  golsüz tamamlanan karşılaşma sonrası Kürkçülerspor’un şampiyon olduğu maçta ASKF’den hiçbir yöneticinin olmayışı tepki topladı..

Ligin tamamlanmasına 2 hafta kala Süper Amatör Küme şampiyonu olma başarısı gösteren Kürkçülerspor’un bu önemli karşılaşmasına yerel yönetimler ile sporseverler büyük ilgi gösterirlerken, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Başkanı Ahmet Bozan ve yönetim kurulundan herhangi bir yöneticinin katılmayışı şaşkınlıkla karşılandı..
Sarıçam Belediye Başkanı Av. Bilal Uludağ’ın da izlediği Kayhan Kaynak Kardeşler Stadı’nda oynanan şampiyonluk yolundaki zorlu karşılaşmada tribünleri dolduran futbolseverler, “Böylesine önemli bir maçta ASKF yetkililerinin olmayışı üzüntü vericidir. Şampiyonluk maçına gelmeyen bir ASKF anlayışını asla kabul etmiyoruz. Kulüp Başkanı Metin Eker ile geçmişte yaşananlar nedeniyle koca bir camia cezalandırılamaz. ASKF yetkilileri bu maça gelmeyecekte hangi maça gelecek?

Başkan Ahmet Bozan ve yönetim kurulunun bu yanlış tutumlarını asla tasvip etmiyoruz” diyerek tepki gösterdiler..

Kaya CAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir