Adana Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak, Yüreğir Atletizm Eğitim Merkezi’nde kampta olan Milli atlet Eda Tuğsuz’u ziyarette bulundu.

ADANA(HABERİN SONU) Tuğsuz’un kamptaki antrenman çalışmalarını yerinde izleyen Ataşbak şunları kaydetti,  “Uluslararası platformda elde ettikleri başarılarla ülkemizi gururlandıran,  Ata Sporumuz olan ciritte büyük başarılara imza atan, Milli Atlet Eda kardeşimizi kampımızda misafir etmek bizleri mutlu etti. Eda’nın antrenman çalışmalarının verimli geçmesi ve tesislerimizden mutlu bir şekilde ayrılmasını diliyorum.  Üst üste aldığı başarılarla bizlerin gururu olan Milli sporcumuzu Gençlik ve Spor Müdürlüğü adına tebrik ediyorum.”  

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini belirten sporcu Eda Tuğsuz,
Başta yoğun işlerini bırakıp ziyaretime gelen İl Müdürümüz Ataşbak’a ve bizleri en iyi şekilde ağırlayan personellerine teşekkür ediyorum

Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyetini belirten sporcu Eda Tuğsuz, “Adana’da olmaktan mutluyum. İklimi doğası ve spor tesisleri antrenman yapmak için çok uygun. Amacım burada çok daha iyi hazırlanıp bir sonraki katılacağım yarışlarda Ülkemizi en iyi bir şekilde temsil etmektir. Başta yoğun işlerini bırakıp ziyaretime gelen İl Müdürümüz Ataşbak’a ve bizleri en iyi şekilde ağırlayan personellerine teşekkür ediyorum ” dedi. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir