Adana Barosu Başkanlığı tarafından, 2022-2023 dönemi adli yıl açılışı nedeniyle resepsiyon düzenlendi.

2022-2023 dönemi Adli Yıl açılış resepsiyonu düzenlendi

Adana Barosu Başkanlığı tarafından, 2022-2023 dönemi adli yıl açılışı nedeniyle resepsiyon düzenlendi.

Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz ve yönetim kurulunun ev sahipliğinde Baro Tesisleri’nde düzenlenen resepsiyona Adana Barosu Başkanı Av. Semih Gökayaz, Mersin Barosu Başkanı Av. Gazi Özdemir, CHP Adana İl Başkanı Mehmet Çelebi, İYİ Parti Adana İl Başkanı Göktürk Boyvadaoğlu, Seyhan Belediye Başkanı Akif Kemal Akay, HDP Adana Milletvekilleri Tülay Hatimoğulları, Kemal Peköz, CHP Çukurova İlçe Başkanı Av. Remzi Ümit Atay, CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Av. Bülent Markalı Adana Tabip Odası Başkanı ve ADAMOB Dönem Sözcüsü Dr. Selahattin Menteş,

TMMOB İKK Adana İl Temsilcisi Ahmet Uncu, İnşaat Mühendisleri Odası Şube Başkanı Hasan Aksungur, Elektrik Mühendisleri Odası Adana Şube Başkanı Mehmet Mak, Diş Hekimleri Odası Başkanı Dt. Fatih Güler, TBB delegesi Av. Sinem Tanrısınatapan, TÜRAVAK Denetleme Kurulu Üyesi Av. Sabahattin Gümüş, Baro Genel Sekreteri Av. İlker Mengü, Sayman Av. V. Mert Kuşdemir, yönetim kurulu üyelerimiz Av. Erkan Çetin, A. Duygu Özgüven, Av. Gül Yalçın Aslan, Av. Nevzat Elçi, Av. Neval Yurtdaş, Av. İlker Güzel, Mersin Barosu Başkan Yardımcısı Av. Kazım Yüksel, Mersin Barosu Saymanı Av. Rauf Sina Aycan, önceki dönem Baro Başkanı Av. İbrahim Gazioğlu, avukatlar, stajyer avukatlar, basın mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

Avukatlar, eşleri ve misafirlerin katılımıyla müzik eşliğinde eğlenceli ve sohbet içerisinde geçen gecede Baro Başkanı Av. Semih Gökayaz, meslektaşlarının coşkusuna eşlik etti.

“VARLIĞINIZ BİZLERE GÜÇ VERMEKTEDİR”

Gecede konuşma yapan Baro Başkanı Av. Gökayaz, “Varlığınız bizlere güç vermektedir. Sizlerle buluşmaktan dolayı çok mutlu ve heyecanlıyım. Mesleğimiz zor ve bir o kadar meşakkatli. Ömrünü hukukun üstünlüğüne ve yurttaşın hak arayışına adayan tüm meslektaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Adli Yıl Açılışı etkinlikleri kapsamında yaptığımız basın açıklamasıyla söylenecek her şeyi dile getirdik. Temennimiz; hukukun üstünlüğünün, adalete erişimin ve avukatı önündeki tüm engellerin kalktığı bir yıl olur. El ele, omuz omuza çalışarak adaleti hakim kılacağımız bir adli yıl olsun. Son olarak, bu etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçen yönetim kurulu üyelerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum” dedi. 

NOVACELL AJANS

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Paylaş
Bağlantıyı kopyala