Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/inc/ansar/hooks/hook-index-main.php on line 104

CEYHAN STADYUMU ŞAMPİYONLUĞA HAZIRLANIYOR

Bölgesel Amatör Lig’in 19. Haftasında 56 puanla lider durumda olan Ceyhanspor’un kupayı kaldıracağı gün için ilçede hazırlıklar başladı.

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar Ceyhan Stadyumu’nun çevre düzenlemesi ve asfalt çalışmaları esnasında çalışmaları bizzat takip etti.

5 Nisan 2020 Pazar günü saat 15.00 ‘da İçel İdman Yurdu ile oynanacak şampiyonluk maçı öncesi asfalt çalışmalarının tamamlanması için Ceyhan Belediyesi ve Adana Büyükşehir Belediyesi ekipleri yoğun bir şekilde çalşıyorlar.

 Başkan Aydar ; “O Kupa Ceyhan’a Gelecek”

 Ceyhan’da asfaltlama, yol bakım ve onarım çalışmaları gece gündüz devam ederken Ceyhan Stadyumu etrafındaki bakımsız görüntünün Ceyhan’a ve Ceyhanspor’a yakışmadığını söyleyerek stadyumun etrafını da bakıma aldıran Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar; “Geçen sene Mart’ın sonunun bahar olduğu gibi bu sene de Mart’ın sonu şampiyonluk olacak. O kupa Ceyhan’a gelecek” sözleri ile Ceyhanspor’a destek verdi.

CEYHAN STADYUMU ŞAMPİYONLUĞA HAZIRLANIYOR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir