Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/single.php on line 88

Adana’daki Amatör Spor Kulüplerine Bakan Kasapoğlu’ndan Tebrik Belgesi

Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Amatör Spor Kulüplerine verilmek üzere hazırlanan Tebrik Belgeleri Adana Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce verilmeye başlandı.

Tebrik belgesinin ilkini Yüreğir Demir Spor Kulübü Başkanı Ramazan Çimen adına Kulüp Yöneticisi Mustafa Boz, Gençlik ve Spor İl Müdürü Abdülkadir Ataşbak’tan aldı.

Ataşbak, “Amatör kulüplere verdiğimiz destek artarak devam edecek”

İl Müdürü Ataşbak, Gençlik ve Spor Bakan’ımız Sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun, amatör spor kulüplerinin desteklenmesine büyük önem verdiklerini belirterek, “Amatör spor kulüplerimiz sporun tabana yayılmasında önemli bir misyon üstleniyor. Halkımızın spor yapmasında en büyük yardımcımız amatör spor kulüplerimizdir diyen Ataşbak, Amatör kulüplere verdiğimiz destek bundan sonra da artarak devam edecektir.”

Ataşbak, Yüreğir Demir Spor Kulüp Yöneticisi Mustafa Boz’a Adana sporuna yapmış oldukları hizmetlerden ve değerli katkılarından dolayı teşekkür ederek Tebrik Belgesini takdim etti. ​

YUSUF ERDEM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir