Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/single.php on line 88

Bakıner’in mutlu günü

Türkiye Emekliler Derneği (TÜED) Adana Şubesi’nin Mali Sekreteri Sabit Bakıner  ile eşi Nimet Bakıner bir oğlunun daha mürüvetini görmenin mutluluğunu yaşadı. Bakıner’in Varda Bina Teknolojileri şirketinde görevli oğlu Cenk Bakıner, Niğde’de yaşayan emekli öğretmen Rahmi Demir ve eşi Ayten Demir’in  Konya’da World Medicine firmasında ilaç mümessili olan sevgili kızı Çiğdem Demir ile hayatını birleştirip, evliler kervanına katıldı.

Çukurova Belediyesi Nikah Salonu’nda kıyılan nikah merasimine TÜED Adana Şube Başkanı Seyfi H. İyiyürek, yönetim kurulu üyeleri ve her iki ailenin yakınları ve dostları katıldı.

Ufuk Avan ile Bülent Çolakoğlu’nun nikah şahitiğini yaptığı nikah töreninde evlilik sözleşmesini imzalayan mutlu çift, hayatlarının en mutlu anlarından birini yaşadıklarını ifade ederek, kendilerine destek veren anne ve babalarına ve kendilerini yalnız bıkarmayan arkadaşlarına ve dostlarına çok teşekkür etti. TÜED Mali Sekreteri Sabit Bakıner ve dünürü Rahmi Demir de evlatlarının mürüvetini görmenin sevincini yaşadıklarını ifade ederek, bu mutluluğu her gencin yaşamasını diledi.  

ZEKERİYA ŞAHİN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir