Büyükşehir  Belediye Başkanı Zeydan KARALAR’ın Hüseyin SÖZLÜDEN devir aldığı günden bu güne kadar ana hizmet olan parkların,yolların temizliği belli etiginin göstergesidir.Bu çalışmaların Adana’da daha ön görülü bir şehirn aynası olduğunu,göstrer bir hizmet vecisesidir.

Adana halkı adına teşekkür edilecek bir başarıdır.Sözlü zamanında yüreğir ilçesinde ana yolların kaldırımların vede duraksız bir ilçe halkın yazın sıcaktan ,kışın yağmurdan korunacak otobüs ve dolmuşların belirli durakların olmadığı halk araştırmasında Başkan Zeydan KARALARIN  BİR AN ÖNCEbu konuya el atması halk arasında tevvekül sunuş olur.

Ayrıca seyhan merkez inönü parkının sanki çay ocakları ve kafeterya şeklini almıştır.KONUNUN Sade büfe olarak ruhsat alan işletmeciler,halkın dinlenme yerlerini zapetmiş olmaktadır.

Yüreğir ilçesi  kuvvayimilliye parkında aynı durumda olduğu büfenin geniş şekilde çimlerin üstünde masa ve sandalyalar koyarak halkın parkının bakımlı olan çimlerde ticaret yapması halkın hakkın gasp etmiştir.Kuvvayi milliye parkının ne bir çeşmesi ,nede bir wc bile yoktur.Bu konunun geçmişte ;Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin SÖZLÜ’ye defalarca söylendiğinde hiç bir hizmet ve faliyet gösterilmemiştir.

halkın belediyesi Sn.Zeydan KARALAR’dan umut için hizmet beklemektedir.Sn KARALAR’ın bu hizmetleri biran önce el atacağı onurlu halkın  belediyecilik hizmetini grurunun bir parçasıdır

HABER

MEHMET TAŞKIRAN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir