Başkan Cafer Esendemir kritik süreci aştı

Çukurova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Türkiye Gazeteciler Federasyonu Genel Başkan Vekili Cafer Esendemir hastaneye kaldırıldığı 24 Ocak’tan bu yana gördüğü tedavinin ardından kritik süreci aştı.

Geçirdiği rahatsızlık sonucu Adana Çukurova Devlet Hastanesine kaldırılan Başkan Esendemir, yaşadığı rahatsızlığın ardından 24 Ocak’ta Çukurova Devlet Hastanesi’ne getirildiğini belirterek, “Hastanede KBB doktoru Nagehan Küçükcan ve Nörolog Orkide Karaoğlu Çelik’in ilk muayenesi ve tetkikleri sonucu Nörolog filmlerde beyinin beyincik kısmında emboli (pıhtı) tesbit edince hemen yatış yapıldı.” dedi.

Yapılan yoğun müdahalenin ardından kritik sürecin aşıldığını anlatan Esendemir, şunları söyledi: “Hastane Başhekimi Dr. Akif Küçükcan ve İl Sağlık Müdürü Dr. Halil Nacar’ın yakından izlediği tedavi sürecinde Şehir Hastanesi doktoru Prof. Dr. Zülfikar Arlıer de son durumu değerlendirerek kritik süreci aştık.

Bu süreçte sevgili eşim ve ailem başta olmak üzere Valimiz Süleyman Elban ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Milletvekillerimiz ve birçok dostumuz tarafından aranarak ve ziyaret edilerek yalnız bırakılmadık.

Beni bu günlerimde yalnız bırakmayanlara ayrı ayrı teşekkür ederim. Sağlıklı günlere kavuşmanın özlemi içindeyim.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.