Atakent Mahallesi’ne geçen Başkan Kocaispir, mahalle sakinlerinin ulaşımını kolaylaştırmak için Kulak Kent Sitesi ile Süleyman Özcan Ortaokulu arasında yeni açılarak zemin hazırlığı yapılan sokakta incelemelerde bulundu.

BAŞKAN KOCAİSPİR SAHAYA HIZLI İNDİ

DEVAM EDEN ÇALIŞMALARI DENETLEDİ Sahaya Hızlı indi

Korona virüsü yenerek sağlığına kavuşan Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir , ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi. ‘Adana Adalet Sarayı’ önünde ve Atakent Mahallesinde çalışmaları denetleyen Başkan Kocaispir yetkililerden bilgi aldı.

Başkan Kocaispir, “Ekiplerimiz burada güzel bir çalışma yapıyor.
Başkan Kocaispir, “Ekiplerimiz burada güzel bir çalışma yapıyor.

Covid -19 salgınına yakalanarak bir süredir evinde karantinada bulunan Başkan Kocaispir karantina süresinin tamamlanmasıyla birlikte sahaya indi. Sağlığına tekrar kavuşan Başkan Kocaispir, ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Başkan Kocaispir saha’da

Yüreğir sınırları içerisinde yapımı tamamlanan ve açılışa hazırlanan yeni ‘Adana Adalet Sarayı’ önünde devam eden çalışmalarla ilgili ekiplerden bilgi alan Başkan Kocaispir sahaya Hızlı indi , Adana Adalet Sarayı etrafında yapılan sokak sağlıklaştırma, peyzaj düzenlemesi ve aydınlatma çalışmalarını denetledi.

Başkan Kocaispir, “Ekiplerimiz burada güzel bir çalışma yapıyor.
Başkan Kocaispir, “Ekiplerimiz burada güzel bir çalışma yapıyor.

Daha sonra Atakent Mahallesi’ne geçen Başkan Kocaispir , mahalle sakinlerinin ulaşımını kolaylaştırmak için Kulak Kent Sitesi ile Süleyman Özcan Ortaokulu arasında yeni açılarak zemin hazırlığı yapılan sokakta incelemelerde bulundu.

Yeni sokağın mahalle sakinlerine hayırlı olmasını dileyen Başkan Kocaispir, Sahaya Hızlı indi “Ekiplerimiz burada güzel bir çalışma yapıyor.  Yürüyüş yolu, bisiklet yolu ve muhteşem bir peyzaj çalışması ile sokak sağlıklaştırma çalışmamızı tamamlayarak çok yakında mahalle sakinlerimizin hizmetine sunacağız.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir