Başkan Kocaispir'den Gençlere Müjde'' Gençlik Merkezi Çok Yakında Hizmet Verecek

Başkan Kocaispir’den Gençlere Müjde” Gençlik Merkezi Çok Yakında Hizmet Verecek

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, Cumhuriyet Mahallesi’nde inşaatı devam eden ‘ Gençlik Merkezi ’nde incelemelerde bulundu.

Tesisin kısa sürede tamamlanarak Yüreğirli gençlerin hizmetine sunulacağını belirten Başkan Kocaispir, “Gençlerimiz çok yakında burada eğitimden spora kadar diledikleri tüm hizmetlere ulaşabilecekler.” dedi.

Gençlik Merkezi
Gençlere yönelik projelere

Özellikle gençlere yönelik projelere

Yüreğir Belediye Başkanı Fatih Mehmet Kocaispir, seçim vaatlerini bir bir hayata geçirmeye devam ediyor. Özellikle gençlere yönelik projelere büyük önem veren Başkan Kocaispir, Cumhuriyet Mahallesi’ne yeni bir tesis kazandırıyor.

Gençlik Merkezi çalışmalarını yerinde denetleyen Başkan Kocaispir, tesisin gençlerin zamanlarını en iyi şekilde değerlendirebilmeleri, sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle daha çok vakit geçirebilmeleri adına önemli bir merkez olacağını söyledi.

470 metrekare kapalı alanda projelendirilen ‘Gençlik Merkezi’nin içerisinde konferans salonu, derslikler ve özel ders çalışma odaları yer alacak.

Başkan Kocaispir'den Gençlere Müjde
Başkan Kocaispir’den Gençlere Müjde

Açık alanında futbol, basketbol ve tenis sahaları, fitness grubu, çocuklar için yaş gruplarına göre oyun alanları da bulunan tesise gelecek çocuklar ve gençler, burada eğitimden spora kadar diledikleri tüm hizmetlere ulaşabilecekler.

One thought on “Başkan Kocaispir’den Gençlere Müjde”
  1. […] Düzenlenen törene ASKF Başkanı Ahmet Bozan, Gençlik Spor İl Müdür Vekili Kadir Gül, Müdür Yardımcısı Halit Yılmaz, TFF Adana Bölge Müdürü Akif Oflaz, Yüreğir İlçe Spor Müdürü Ekrem Ulu, TÜFAD Adana İl Başkan Vekili İbrahim Tüten ve amatör spor kulüp başkanları ve sporcular katıldı. […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir