Başkan Sancak ve Vefa!
”Başkan Sancak ve Vefa!

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Murat Sancak farklı tarzı ile kimi çevreler tarafından tepki görse de benim Başkan Aziz Yıldırım’dan sonra gördüğüm en önemli başkandır..

Neden mi?
Yıllarca Adana Demirspor Kulübü’nün Adana’da ve deplasmanlarda takip ederek, radyo ile televizyonlarda sayısız maçını anlatıp, internet ile gazetelerde haberler yaparak yorumlarda bulundum.

Bu yıllarda şampiyonluklar yaşayıp sevinirken, küme düşerken üzüldük..

Öyle ki bu dönemlerde VEFA duygusunu yaşamadığımız gibi Teknik Direktör Ercan Albay ile yaşanan şampiyonluk sonrası yapılan kutlamaya neden davet edilmediğimizi sorduğumuzda yöneticinin “unuttuk” cevabını dahi aldık..

Sporda başarılar ile başarısızlıklar hep unutulur ama unutulmayan tek şey VEFA olgusudur..

AHDE Vefanın çok önemli bir duygu olduğunu her zaman söyleriz.

Başkan Sancak sayesinde ahde vefanın ne kadar kıymetli bir duygu olduğunu bir kez daha anlamış olduk. Biz gazeteciler yaptığımız meslek nedeniyle bazen insanların bize çok iyi niyetle bakmadığını, bazen küsüp darıldığını gözlemleriz. Lakin bu süreçte bir daha anlamış olduk ki insanların gönlüne girmek ve orada yer edinmek başka bir şey…

Yalçın Kamil Göl
Yalçın Kamil Göl ” Başkan Sancak ve Vefa!”

Kuruluşun 80.yılı nedeniyle medya mensuplarına özel tasarım mavi-lacivertli şık kutu içerisinde forma, atkı ve maske göndererek vefa örneği sergileyen Başkan Murat Sancak ve yönetim kurulunu kutluyorum..

Teşekkürler Başkan Sancak, unutulan duyguları yeniden hatırlatıp yaşattığınız için..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir