Adana'da nişanlısıyla ayrılma aşamasında olduğu için psikolojisi bozulan bir kişi
” Ben bu gece ölmezsem ” şarkısını dinleyerek kendini vurdu

Adana’da nişanlısıyla ayrılma aşamasında olduğu için psikolojisi bozulan bir kişi, birlikte çektirdikleri fotoğrafı hız göstergesine koyup ” Ben bu gece ölmezsem ” şarkısını açarak kafasını ateş ederek ağır yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, olay saat 16.30 sıralarında merkez Seyhan ilçesi Yeşilyurt Mahallesi İbo Osman Caddesinde meydana geldi. Caddeye park ettiği otomobilinin hız göstergesi paneline nişanlısıyla çektirdiği fotoğrafını koyup Ümit Besen’in ” Ben bu gece ölmezsem ” şarkısını açan Ahmet Ş. bir süre sonra yanındaki tabancasının namlusunu başına dayayıp, tetiği çekti.

Adana'da nişanlısıyla ayrılma aşamasında olduğu için psikolojisi bozulan bir kişi
Adana’da nişanlısıyla ayrılma aşamasında olduğu için psikolojisi bozulan bir kişi
Ağır yaralanan Ahmet Ş

Silah sesini duyan çevredekiler, Ahmet Ş.’yi araçta kanlar içinde görünce polis ve sağlık ekiplerine haber verdi. Ağır yaralanan Ahmet Ş., ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı.

Ahmet Ş.’nin intihar girişiminde bulunduğu otomobilde incelemelerde bulunan polis ekipleri, aracın teybine takılan flaş bellek üzerinden Ümit Besen’in ‘Ben bu gece ölmezsem’ şarkısını bir süre daha çaldı. Polis daha sonra otomobilin teybini kapattı.

"Ben bu gece ölmezsem" şarkısını açarak kafasını ateş ederek ağır yaralandı.
Kafasına ateş ederek ağır yaralandı.
ŞEREF YAVUZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir