Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/inc/ansar/hooks/hook-index-main.php on line 104

CEYHAN’DAN CEVAP GELDİ

“ AŞKIMIZ KARŞILIKLI, BEN DE SENİ SEVİYORUM”

Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’a Sevgililer Günü’nde bir mektup geldi.  “ Aşkımız karşılıklı, ben de seni seviyorum” cümlesiyle biten mektup Ceyhan imzası taşıyor.

Kavuşalım diye köprüler inşa ettin. Dört bir yanımı çiçeklerle süsledin. Daha iyi nesiller yetiştirebileyim diye her yanımı kreşlerle donattın. Beraber gidebilelim diye tiyatro oyunları getirdin. Şiir seviyorum diye şairler getirdin. Ne çok seviyormuşsun beni.
AŞKIMIZ KARŞILIKLI, BEN DE SENİ SEVİYORUM”

Ceyhan’ın üretici kadınları,  bereketli topraklarında ürettikleri ürünleri satabilmeleri için Kadın El Emeği ve Köylü Pazarı kuran Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar’a teşekkür amacıyla bir mektup yazdılar.

 Emekçi kadınların 14 Şubat Sevgililer Günü’nde Başkan Aydar’a ilettikleri pembe mektupta Ceyhan’ın, yapılan hizmetleri Başkan Aydar’ın kendisine olan aşkının bir göstergesi olarak kabul eden bir kadın gibi tasvir edildiği görülüyor.

“En Büyük Aşkım Sensin Ceyhan”

Ceyhan’ın gönderdiği mektuba sosyal medya hesaplarından cevap veren Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar “ Kim demiş mektuplar eskide kaldı diye? Hiç eskimeyen, hiç eskimeyecek sevdamdan; Ceyhan’ımdan bana mektup var” sözleri ile gelen mektubu takipçileri ile paylaştı. 14 Şubat sabahı aşk dolu, sevgi dolu satırlarla uyandığını söyleyen Başkan Aydar ; “ En büyük aşkım sensin Ceyhan, her şeyim sensin Ceyhan” sözleri ile Ceyhan’ın aşkına karşılık verdi.

Mektup Metni:

Duydum ve gördüm ki; her yerde beni sevdiğini söylüyor ve aşkımızı ilan ediyorsun. Beni sevdiğini biliyordum lakin bu kadarını beklemiyordum doğrusu. Sana daha rahat gelebilmem için yolları yapıyormuşsun. Ne kadar da güzel yapmışsın.

 Kavuşalım diye köprüler inşa ettin. Dört bir yanımı çiçeklerle süsledin. Daha iyi nesiller yetiştirebileyim diye her yanımı kreşlerle donattın. Beraber gidebilelim diye tiyatro oyunları getirdin. Şiir seviyorum diye şairler getirdin. Ne çok seviyormuşsun beni.

Sağlığımı düşünüp beni benden çok önemsemişsin. Corona virüsüne yakalanmayayım diye doktor getirmişsin. Ah! Kimselerin vakti yok durup ince şeyleri anlamaya. Ama sen gece bile uyumadın. Benim için hep çalıştın. Beraber kitap okuyalım diye kitap fuarı getirdin. Toprağımdan çıkan ürünleri sevdiğimi mi duydun da Kadın El Emeği ve Köylü Pazarı kurdun?

  Temiz havayı beraber soluyalım diye seferberlik ilan ettin. Belki ilerde evleniriz diye Funda Avcı Toplum Merkezi’ni açtın.

                                                                                Aşkımız karşılıklı.

                                                                                Ben de seni seviyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir