Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/single.php on line 88

BİR DAVA ADAMI: PROF. DR. NECMETTİN ERBAKAN

ASKON Adana Şube Başkanı Recep Çalışkan, Milli Görüş Lideri merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın vefatının 9. sene-i devriyesinde, “Türk siyasetinin önemli liderlerinden, büyük dava adamı, 54. Hükümetimizin Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamızı rahmet ve hürmetle ya’d ediyorum” dedi.

Türk siyasetinin önemli liderlerinden, büyük dava adamı,
Vefatının yıl dönümünde kendisini bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum.

“27 Şubat 2011 tarihinde vefat eden Milli Görüş Lideri ve eski Başbakan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Hocamız, ülkemizin ancak, maddi ve manevi değerlerin birlikte hareket etmesiyle kalkınmanın güçleneceğine işaret etmiş ve milletimize olan inancını, ‘her şey hayalle başlar ve bunun temelinde inanç yatar, inanırsanız başarırsınız’ sözüyle ortaya koymuştur.

‘Ne yaptıysam Allah rızası için yaptım’ düsturuyla ömrünü tamamlayan, Hakk’ın hâkim olması için gecesini gündüzüne katan, bizlere ışık tutan, yolumuzu aydınlatan örnek dava adamıydı. Vefatının yıl dönümünde kendisini bir kez daha rahmet ve minnetle anıyorum. Rabbim mekânını cennet eylesin” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir