Çar. Mar 22nd, 2023
BİZİM SEVDAMIZ DİSK EMEKLİ SEN

#İşte Disk Emekli Sen sevdası ve fedakarlığı özveri parayla pulla sözle değil eylemle olur.

#Bir Mart anlamlı günde Disk Emekli Sen 3. kuruluş yılı etkinliğini mitingi anımsatacak şekilde kamuoyuna gösterdi.

Adana Büyükşehir Belediye Başkanını temsilen baş danışmanı Rıza Mete ve Daire başkanları CHP örgütlerinin kademelerindeki yoldaşlarımız ,

Sivil toplum örgütünün başkan ve yöneticileri önceki dönem milletvekillerimiz ve Osmaniye Yarbaşı Belediye Başkanının katılım sağlaması ya bir yol bulmaya ,YADA bir yol açma çalışmamızın doğru olduğunu göstermiştir.

#Sevdamıza katılım o kadar çok ki isimleri yazarsam Adana dan Ankara’ya yol olur.

Disk Emekli Sen yaparsa enleri yaptığını kamoyu biliyor ve bizleri takip ediyor. İnsniyoruz ki savaşı hiç onaylamıyoruz lakin Disk Emekli Sen ‘in etkinliği Adana ve civarında gündemi değiştirmiştir.
#Osmsniye Gavur Dağından orta Toroslara kadar Disk Emekli Sen sevdamız konuşulur olmuştur.Mart ayının ilk haftasına Disk Emekli Sen etkinliği damgasını vurmuştur.
#Özgürlük ve Demokrasi Mücadelesinden emekli olunmaz diyen Disk Emekli Sen örgütlü mücadelenin önemini yaptığı yaptıkları etkinliklerle göstermektedir.

#Disk Emekli Sen Adana şubelerinin düzenlediği etkinliği katılım ve katkı sağlayan Özelikle Yarbaşı Belediye başkanımıza basının güzide kalemlerine teşekkür ederiz.

#Biz Emekliler devletin aynadaki görüntüsüyüz. Siz yoksanız bir eksiğiz
#Yaşasın sendikal örgütlü mücadelemiz.
#Yaşasın Disk
#YAŞASIN Disk Emekli Sen
#YAŞASIN FERPA
#Disk Emekli Sen

28.şubatta 3 yıl basın ve çelenk koyma etkinliği sonrası 1 Mart da da tarih olmuş anlamlı günler de 3 yılımızı sivil toplum örgütleri ve Düziçi,Osmaniye,Kozan,Imamoğlu,Yumurtalik,Karataş,Sarıçam,Yüreğir, Pozantı Seyhan, Çukurova, şube başkanları, şube sekreterleri, Bölge Kadın kolu, İIL Kadın kolu, Seyhan kadın kolu Adana temsilcisi , Doğu Akdeniz temsilcisi Hatay temsilcisi katılım ve katkı sağladıkları için teşekkür ederiz. 350 nin üzerindeki katılım sağlandı.50 ye yakın katılımcı da KORONA dan dolayı gelerek hayırlı olsun dileği ile evlerine dönüşüm sağlandı.

BİZİM SEVDAMIZ DİSK EMEKLİ SEN

Sizler 24 ayar altın değerindeki mesai yoldaşlarımızsınız sizleri Dostça selâmlarız eksiklerimiz af ola ,ayrıca Genelbaşkanım Cengiz Yavuz'a da huzurunuzda teşekkür ederiz. Program öncesi kendisi ile konuşup Programda Zeydan başkanın konusmasindan sonra Cengiz başkanıma ve Genel sekreterime ayrıca orgutlenme sekretreim de rahatsız olduğundan dolayı ismini zikretmedim. Canlı konuşma yapılacağını konusmustuk. Zeydan başkanın dışardan konuklarının gelmesi bizde unutkanlık yaptı.
Adana Büyükşehir Başkan danışmanı Dr.Rıza Mete
Değerli başkanlarımız dün biz yine bir ilkleri yarattık ücretsiz 400 e yakın bir organizasyonu ücretsiz yaparak sendikamız kamuoyu yaratmıştır.

Tek eksiğimiz Doğu Akdeniz Bölge den gelen değerli başkanlarımızla çok ilgilenemedik .Ben inanıyorum ki onlarda bize anlayış göstereceklerdir.
Sizler 24 ayar altın değerindeki mesai yoldaşlarımızsınız sizleri Dostça selâmlarız eksiklerimiz af ola ,ayrıca Genelbaşkanım Cengiz Yavuz’a da huzurunuzda teşekkür ederiz. Program öncesi kendisi ile konuşup Programda Zeydan başkanın konusmasindan sonra Cengiz başkanıma ve Genel sekreterime ayrıca orgutlenme sekretreim de rahatsız olduğundan dolayı ismini zikretmedim. Canlı konuşma yapılacağını konusmustuk. Zeydan başkanın dışardan konuklarının gelmesi bizde unutkanlık yaptı.

Genel Başknın zarif davranışından dolayı teşekkür ederiz .

Zeydan başkan da süreç içinde arayarak üstünlüğünü ifade ettiğini en kısa zamanda iletişim kuracağını iletmiştir.
Sizlerin sağ duyunuza yaşadıklarımızı bırakıyoruz takdir sizlerindir
Dostça selamlar .
Mehmet BUNSUZ MYK Veli Ersoy Akdeniz Baş Temsilcisi

Düziçi,Osmaniye,Kozan,Imamoğlu,Yumurtalik,Karataş,Sarıçam,Yüreğir, Pozantı Seyhan,Çukurova, şube başkanları, şube sekreterleri,
Düziçi,Osmaniye,Kozan,Imamoğlu,Yumurtalik,Karataş,Sarıçam,Yüreğir, Pozantı Seyhan,Çukurova, şube başkanları, şube sekreterleri,
Mehmet Bunsuz: DİSK EMEKLİ SEN’İN 3.KURULUŞ YILDÖNÜMÜNÜ ETKİNLİGİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ. CHP il yönetimi, il emek büroları,

Adana büyükşehir belediyesi başdanışmanı ile daire başkanları, bir önceki dönem CHP milletvekilleri, basının güzide temsilcileri, CHP Seyhan ve Çukurova ilçe yönetim kurulu ile kadın kolları, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşları, Atatürk düşünce derneğinin başkan ve yöneticileri, Sarıçam ilçe muhtarlar Birlik başkanı ve muhtarları, buruk eski belde belediye başkanımız, sarıçam ilçe başkan yardımcımız, DİSK Emekli SEN Doğu Akdeniz şube başkan ve yöneticilerimiz, adana merkez ilçe şube başkan ve yöneticilerimiz, emeklilikten emekli olamayan yiğit üyelerimiz, davetli misafirlerimiz ile toplam 400 den fazla kişi etkinliğimize katılım sağladılar.

Bu etkinlikte büyük emeği olan MYK üyemiz Mehmet Bunsuz başkanıma ve MDK üyemiz Ali Boz başkanıma tüm şube başkanlarımıza çok teşekkür ediyorum, emek ve demokrasi mücadelesinde başarılar diliyorum
Veli Ersoy
Disk Emekli sen Akdeniz bölge başkanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir