ÇARESİZSİNİZ Derneğine Bir Dönüşüm Atık ile Destek ol

Çaresizsiniz Derneğin kuruluş amacı tamamı ile toplum yararına yardımlaşma derneğidir. Şu anda yürütülen proje Adana ve Çukurova’da STK ‘lar içerisinde bir ilki gerçekleştirilmektedir.

Uygulanan projelerden birincisi geri dönüşümlü ürünleri ekonomiye dönüştürülerek ihtiyaç sahiplerine destek olarak Çaresizsiniz Dernek amacına ulaşmasını sağlamaktır. Bu Konuda sağ duyulu vatandaşlardan esnaflardan desteklerin verilmesi konusunda çalışmalar yapılmaktadır.

Çaresizsiniz Dernek Başkanı Burak Yıldırım ”Çöpe Atılan geri dönüşümlü ürünler ambalaj atıkları , plastik şişe ve teneke kutuları gönüllü vatandaşlarımızın evlerinde bizzat teslim alarak Geri dönüşüm fabrikalarına satıyoruz .

Geri dönüşüm malzemesini teslim alınıyor
Duyarlı vatandaş’dan Geri dönüşüm malzemesini teslim alınıyor

Buradan gelen geliri de muhtaç ailelerimize erzak yardımı öğrencilerimize burs yardımı olarak değerlendiriyoruz ayrıca organize Sanayi bölgesine ve bazı iş yerlerini gezerek işsiz kardeşlerimizle işvereni buluşturup işsizlerimize iş olanağı sağlıyoruz ayrıca uyuşturucu bağımlısı kardeşlerimizi tespit edip ikna sohbet yoluyla devlet kurumlarımıza teslim ederek onları son aşamalarına kadar izleyin yanında oluyoruz daha sonra iş olanağını sağlamak üzere iş verenlerle görüştürerek iş sahibi yapıyoruz

İhtiyaç Sahiplerine yardım Desteği
İhtiyaç Sahiplerine yardım Desteği

Sizlerde Çaresizsiniz’e destek olun geri dönüşümlü atık ürünlerini biriktiren vatandaşları bir aileye destek olursunuz veya bir öğrenciyi geri dönüşümlü ürünleriniz çöpe gitmeyip okumasına yardımcı olunuz.

Sizler nerede olursanız olunuz . ÇARESİZSİNİZ Derneği ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Yıldırım ”Evlerinde plastik şişe ve teneke kutu biriktirdiğiniz taktirde GSM : 0 554 570 59 79 ‘den ulaşabilirsiniz. Evlerinizden veya iş yerinizden teslim alıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir