CHP ÇUKUROVA HUZUREVLERİ MAH. ÇALIŞMASI
CHP Çukurova Huzurevleri Mah. Çalışması

CHP Çukurova Huzurevleri Mahallesine Kamp Kurdu

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanı Avukat Remzi Ümit Atay, ilçe yönetim kuruluyla birlikte 4. Mahalle toplantısını Huzurevleri Mahallesinde gerçekleştirdi. Seçim güvenliği, sandık sorumlularını tayin etme ve sandık bazlı örgütlenme modellerinin konuşulduğu toplantıya İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatma Bayındır, Gençlik Kolları Başkanı Anılcan Hacıboncuk, Huzurevleri Mahallesi Koordinatörü İsmail Eker, Huzurevleri Mahalle Muhtarı Ayfer Doğantimur ve okul sorumluları katıldı. Yaklaşık iki saat süren toplantının son bölümünde mahalleden gelen taleplerde değerlendirilip rapora kaydedildi.

Bütün sektörler sos veriyor

Çalışma temposunu arttıran Çukurova İlçe Başkanı Atay, toplantıda şu ifadeleri kullandı. “Ülkemiz maalesef iyi yönetilemiyor. Sağlık, tarım, sanayi, küçük ve orta ölçekli işletmeler ve daha diğer bütün sektörler sos veriyor. TÜİK’in açıkladığı makyajlı rakamlar artık kimseye inandırıcı gelmiyor. TÜİK’in başında bulunan kişiye sesleniyorum, büyüme ve enflasyon rakamlarını tespit etmek istiyorlarsa halk pazarlarına gitsinler. Büyüme mi var yok olma mı var? Orada görürler. İnsanlarımız gülmeyi unuttu.

Bütün sektörler sos veriyor
Bütün sektörler sos veriyor
CHP ÇUKUROVA HUZUREVLERİ MAH. ÇALIŞMASI

Ama şunu da söylemek isterim ki! Kimse karamsarlığa kapılmasın çünkü Cumhuriyet Halk Partisi var. Burada bize yani Cumhuriyet Halk Partililere düşen görev gecemizi gündüzümüze katıp çalışmak ve iktidar olmaktır. Ülkeyi hak ettiği değerde yönetmek gibi kutsal bir misyonumuz var. Bu temelde çalışıp, zafere ulaşacağız. Bundan benim en ufak bir şüphem yok, bütün yol arkadaşlarımın da bu inanç ve kararlılıkta olmasını isterim” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir