CHP ÇUKUROVA’DAN PLANLAMA TOPLANTISI

CHP Çukurova’dan Planlama Toplantısı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çukurova İlçe Başkanı Avukat Remzi Ümit Atay, parti içi organları topladı, 2021 yılının yol haritası çizildi.

Bu hafta sonu seçim olacakmış gibi çalışmalarına ara vermeden devam eden CHP Çukurova İlçe Başkanı Remzi Ümit Atay, parti içi kurullarla genişletilmiş yönetim toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda alınan kararlar maddeler halinde tutanağa geçirilerek karara bağlandı.

Moderatörlüğünü İlçe Sekreteri Başer Türkmen’in yaptığı toplantıya, kadın ve gençlik kolları başkanlarının yanı sıra İlçe yönetimi asil ve yedek üyeler, kadın kolları asil ve yedek üyeler, gençlik kolları asil ve yedek üyeler katıldı. 2021 yılında yapılması planlanan işlerin sistematiği oluşturuldu.

Pandemi nedeniyle bu tip toplantıları uzaktan bağlantı ile yaptıklarını ifade eden Atay, sokak, esnaf ve semt pazarı çalışmalarına hız verdiklerini, sandık ve eğitim çalışmalarının yanı sıra genel merkezin istediği bazı çalışmaları titizlikle yerine getirdiklerini sözlerine ekledi.

CHP ÇUKUROVA’DAN PLANLAMA TOPLANTISI
CHP ÇUKUROVA’DAN PLANLAMA TOPLANTISI

Başarı, inanmış dava adamları ile mümkündür

İktidar olmak için çok çalışmaktan başka çaremiz yok diyen İlçe Başkanı Atay düzenlenen toplantıda şu ifadelere yer verdi. ”Partimiz, Ülkemizin Emperyalist paylaşıma karşı Kurtuluş Mücadelesinden başlayıp, tam bağımsız bir ülke yaratmak amacı ile ekonomik ve kültürel devrim süreci ile çağdaş çok partili hayata geçişin mimarı ve önderi olmuş ve bugüne dek solun, emek ve özgürlük mücadelesinin en geniş ve örgütlü gücü olarak çalışmalarını kesintisiz olarak sürdürmüştür.

Bugünde anti demokratik tek adam rejimine karşı mücadele veren en geniş örgütlü güç olarak halkın umududur. Cumhuriyet Halk Partisi, özveri ile emek vermeyi, partilileri ile birlikte dayanışma ve kardeşlik kültürünü daima geliştirmeyi, erdemli ve onurlu bir şekilde yaşamayı ve hak hukuk adalet için partimizin ilkeleri doğrultusunda çalışmayı kabul eden ve benimseyen “Dava Adamları” ile yükselecektir.” Dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir