Çimen’den Voleybola Destek
Ramazan Çimen’den voleybola destek

Adana Amatör Kulüpleri Federasyonu(ASKF) Başkan Adayı Ramazan Çimen, Adana Büyükşehir Belediyespor ve Çukurova Belediyespor kadın voleybol takımlarının maçlarına destek vererek spor ve sporcuya verdiği önemi bir kez daha gösterdi.

ASKi Atatürk Spor Salonu

Seçimler öncesi gittiği her yerde ”Başkan” gibi büyük ilgi ile karşılanan Ramazan Çimen, ASKi Atatürk Spor Salonu’nda cumartesi günü Sigorta Shop Kadınlar Voleybol Kadınlar 1.Lig B Grubu’nda Çukurova Belediyesi-Bolu Belediyesi, Pazar günü de Kadınlar Voleybol 2.Lig 6.Grupta Adana Büyükşehir Belediyespor-Viranşehir Eğitimgücü karşılaşmalarını ekibiyle birlikte izledi.

Çimen, ASKi Atatürk Spor Salonu’nda
ASKi Atatürk Spor Salonu’nda
Ramazan Çimen, play-off yolunda başarı dileğinde bulundu.

Adana kadın voleybol takımlarının grup liderleri ile oynadıkları kritik maçları Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin ve Adana Büyükşehir Belediyespor Kulüp Başkanı Kadir Özdemir, Spor Müdürü Yuşa Davarcı, Spor Koordinatörü Yusuf Konaklı  ile birlikte izleyerek sohbet eden Ramazan Çimen, play-off yolunda başarı dileğinde bulundu.

SPORUN HER TÜRÜNÜ ÖNEMSİYORUZ

Adana kadın voleybol takımlarının maçlarını izlemeye gelen ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen ile ekibi, gördükleri ilgi ve sevgiden memnun kaldılar.

voleybol takımlarının maçlarına destek
voleybol takımlarının maçlarına destek

Gün ve saate bakmaksızın sporun her çeşidine destek vermek için orada olduklarını belirten ASKF Başkan Adayı Ramazan Çimen, “Bizler için spor sadece futbol değil, tüm branşları önemsiyor ve destekliyoruz. Bizler spor yöneticileri olarak her zaman Türk sporuna katkı koyan kulüplerimizin yanındayız. Hafta içi ya da tatil fark etmez, her zaman kulüplerimizin yanında olarak onlara destek vermeye hazırız” diye konuştu.

Kaynak :artı haber

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir