Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/inc/ansar/hooks/hook-index-main.php on line 104

Radyo Pembe’nin Yeni Programı Çukurova’da Gündem Yayın Hayatına Başladı…

Deneyimli gazeteci-radyocu K. Yalçın Göl’ün Genel Yayın Yönetmenliğini yaptığı Radyo Pembe yeni yayın dönemine spordan sonra haberde de hızlı girdi..

Salı saat 9:49’da yayınlanan Çukurova’daki gelişmelerin en ince detaylarıyla değerlendirildiği, tecrübeli gazeteciler Çukurova Barış Gazetesi’nden Özcan Aladağ, Güney Gündemi Gazetesi’nden İsmet Tanlı ile Artı Haber Gazetesi’nden Kamil Yalçın Göl’ün yer aldıkları  “ÇUKUROVA’DA GÜNDEM” isimli program Radyo Pembe’de büyük ilgi gördü…

Hileli ürünler ve gıda terörü, TEMSA konusundaki son gelişmeler ile  camii önünde Cumhuriyet Gazetesinin dağıtılması başta olmak üzere gündeme dair her şey ve daha fazlası Çukurova’da Gündem programındaydı.

Adana’nın sporda sesi olma yolunda daha ilk programda iddialı olduğunu gösteren Radyo Pembe, bundan sonra K. Yalçın Göl ve ekibiyle çıtayı daha da yükseltmek istiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir