Adana Demirspor'da kurumsallık kesinlikle olmalı

‘Adana Demirspor’da kurumsallık kesinlikle olmalı’

Türk futbolunun güzide kulüplerinden Adana Demirspor’un son yıllarda yaşadığı kötü gidişat mavi-lacivertli renklere gönül verenleri üzüyor. Kurumsallık kesinlikle olmalı

Adana Demirspor’un sevilen isimlerinden eski yönetici Tamer Gülcan paylaşımın şart olduğunu, herkesin takıma mutlak suretle katkı koymasının gerektiğini belirtti.

Başkan Murat Sancak Adana Demirspor için çok büyük şanstır.

Adana Demirspor’un büyük bir camia olduğunu mavi-lacivertli renklere gönül verenlerin 5 Ocak Stadı’na gelenlerle sınırlandırılmamasının gerektiğini belirten İşadamı Tamer Gülcan, “Başkan Murat Sancak Adana Demirspor için çok büyük şanstır. Takıma iyi-kötü günde destek vererek armaya olan sevgimizi göstermeliyiz.

Takımımızın bir marka değeri var

Kurumsallık kesinlikle olmalı

Bu şehri sevmek lazım, çünkü şehrini seven takımını da sever ve sahip çıkarak destek verir. Takımımızın bir marka değeri var, renklere gönül verenler bunu iyi bilmeli ve ona göre davranmalıdırlar.

Adana Demirspor Eskiye dönemek İstiyor

Kaleci Eser, Kartal Yaşar, Tombik Ahmet, Kasap Burhan, Büyük Orhan, Rasin gibi birçok efsanenin formasını giydiği Adana Demirspor’da eski günlere geri dönmek isteniyorsa kesinlikle kurumsallaşma gerekiyor. Günübirlik başarılar yerine altyapısı ile gümbür gümbür gelen bir takım oluşturulmalıdır. Mavi-Lacivertlilerin bunu yapabilecek potansiyeli bulunmaktadır” diye konuştu.

KAYNAK: ARTI HABER GAZETESİ
One thought on “‘Demirspor’da kurumsallık kesinlikle olmalı’”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir