Adana trafiğinin büyük sorun bu sorunun çözülmlenmesi gerekiyor

Adana Milletvekili Abdullah Doğru Adana’ya Hitap ederek Sorunlarının çözümlerini anlatı

01 FM Radio Kent ve Gündem yapımcısı ve Sunucusu Deniz Tnegip’in Konugu AK Parti Adana Kurucusu ve Adana Milletvekili Abdullah Doğru Adana’nın geleceği konu program yayına katılan Radiolar Haber Kurt ve Metropol Radio ile ses getiren yayında Adananın yapısı ile ilgili çok çarpıcı bilgiler aktardı.

AK Parti kurucu üye ve Adana Milletvekili Abdullah Adana’ya Hitap ederek Sorunlarının çözümlerini anlatı

Adananın eksiklilerin fazla olduğunu ve tüm siyasetçilerin kusurlarının olduğunu belirterek siyasetçilerin birlik beraberlik içinde yaşanan şehirde katkıların var olması gerektiğini belirti,

DOGRUYU KARŞILAMA
Adana trafiğinin büyük sorun olması bu çarpık

Adana trafiğinin büyük sorun olması bu çarpık trafik sorunun Adana Büyükşehir Belediyesinin mutlaka çözüm konusunda çalışma mevcut olduğunu düşünmekteyiz ,Adana’nın kalkınması konusun da ortak akılın var olması gerekir ,yerel yönetimler merkezi yönetimden destek istediği taktirde merkezi yönetim desteğini esirgenmeyecektir. Bizler Adanalı olarak elimizden gelen çalışmalarda buluna biliriz.

01 FM Radio Kent ve Gündem yapımcısı ve Sunucusu Deniz Tnegip
01 FM Radio Kent ve Gündem yapımcısı ve Sunucusu Deniz Tnegip

Adana için Ceyhan ve Yumurtalık  bölgesinde dev yatırımların Cezayirli ve Hollandalı yatırımcılarla  yapılması konusunda çalışmalarımız devam etmektedir. İstihdamların yapılmaması Covid’ten dolayı yapılamaaktadır. Covid vakasının normaller seyrine girdiği taktir’de  yapılacağı kanaatinde olduğunu belirten Doğru

Karataş ilçesinde balıkçılık için Türkiye’de bir ilki gerçekleşiyor .400 milyonluk yatırımlar yapılacak Karataş ilçesinde tarla balıkçılığı bölge ekonomisine katkı sağlayacak, organize bölge kurduklarını belirten Abdurrahman Doğru ,şuana kadar kimsenin yapamadıkları yapıldı.Ayrıca ÇET raporu çıktıktan sonra karataş bölgesi büyük istihdama kavuşacaktır.

AKP Adana Milletvekili Abdullah Doğru

Ekip ruhu çalışamayapmaktayız pandemden sonra en iyi çalışmaların yapılması konusunda destekler olacaktır .Covid’te dolayı ölenlere allah rahmet etsin en güzel sağlık sektörü nü AKParti olarak yapılmadıktadır.

Pamdemide  en çok Adana yetişen ürünlerin fazla bir fiyat yüklenmemesi gerekmektedir nedeni ise tarım alanıdır.

Adana sanayicileri için bölge alanlarının gelişmeleri konusun çalışmaları AKParti olarak yapmaya çalışıyoruz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir