Sokak müzisyenlerini ziyaret eden Başkan Adayı Bülent Alper; “Müzik bu şehrin bir parçası olsun”Sokak müzisyenleri, Çukurova Turgut Özal Bulvarındaki yaşam telaşına ve sokağın gürültüsüne melodileriyle renk katmaya devam ediyor.
 
DP Çukurova belediye başkan adayı Dt Bülent Alper seçim ziyaretlerinde Turgut Özal Bulvarında ama müzisyenlik yapan vatandaşı ziyaret ettiğinde sokakta bu şekilde müzisyenlik yapıp geçimini sağlayan vatandaşların oluşturulacak kent meydanında uygun alanlar vererek uygun ortamlar hazırlayarak yaşamlarına katkı sağlayacakların da sözünü vererek bu tür sanatçılara imkânlarımızı seferber edeceğiz. 
 
Sağlık turizmi için yurtdışına gittiğimde ülkemin tanıtımı ve şehrime hasta getirmek için gittiğimde sokak sanatçılarını hep görür imrenir onları dinler ve onlara katkıda bulunurdum şimdi şehrimde bu tür faaliyetlerin olması Çukurova’mız için çok güzel bir sanatsal hareket bende hem siyasetçi olarak hem iş adamı olarak hem belediye başkan adayı olarak katkıda bulunmak isterim. Bu insanlar bizim değerlerimiz dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir