ABDUVALİ BUĞRAHAN OSMAN KONYA MİLLETVEKİLİNİZ ZİYARET ETTİ
DTC Cumhurbaşkanı Osman Konya Milletvekilini Ziyaret Etti ,

Doğu Türkistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Abduvali Buğrahan Osman Türkiye’de Bulunan Doğu Türkistan Meclisinin Milletvekillerine ziyaret etmeleri başladı.

Türkiye’de Bulunan soydaşları hakkında bilgi aldılar. Osman’a soydaşlarının eğitimleri ile bilgilendirilmeler yapıldı. Osman Doğu Türkistanlı öğrencilerinin eğitimlerinin desteklenmesinin önemini vurguladı. Doğu Türkistanlı öğrencilerin eğitimlerini daha iyi iyileştirilmesi konusunda talimatlar verildi.

Abduvali Buğrahan Osman ”Öğrencilerin biz geleceğimiz eğitimlerle Doğu Türkistan gelecekte daha iyi yerlere geleceğini bildirdi.”

Doğu Türkistan Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Konya millet Vekilini Ziyaret Etti ,

Doğu Türkistan Cumhurbaşkanı Abduvali Buğrahan Osman millet vekilimizin ve meclisteki Doğu Türkistan İçin destek veren tüm millet vekillerin Doğu Türkistan İçin vermiş olduğu desteklerinden Dolayı teşekkür etti ,

Doğu Türkistan özgürlüğü Doğu Türkistan’daki Çin zülüm iskencisinde yaşayan mazlum 35milyon vatandaşlarımızı bir gün evvel zulüm ve işkenceden kurtarmak İçin Elinden gelen imkanlarla birlikte mücadele vermek için konuştu,

Allah birliğimizi daima etsin

BENZER HABERLER Doğu Türkistan

One thought on “DTC Cumhurbaşkanı Osman Konya Milletvekilini Ziyaret Etti ,”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.