Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/inc/ansar/hooks/hook-index-main.php on line 104

HANIMEFENDİ BEYHAN DEMİRTAŞ ENGELLİ ÇOCUK VE GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Vali Mahmut Demirtaş’ın Eşi Hanımefendi Beyhan Demirtaş, Engelsiz Yaşam ve Farkındalık derneğince düzenlenen akşam yemeği programında engelli gençler, çocuklar ve aileleriyle bir araya geldi.

Nezihe Yalvaç Uygulama Otelinde düzenlenen etkinlikte Adana Down Sendromu Derneği ve Engelsiz Yaşam ve Farkındalık Derneği çocuklarınca sergilenen gösteriler katılımcılara neşe dolu anlar yaşattı.

Etkinlikte bir açıklama yapan Hanımefendi Beyhan Demirtaş, geleceğe güvenle bakan güçlü ve sosyal bir toplum olarak engelli bireylerin daima yanlarında olmaya devam edeceklerini dile getirdi. Engelli vatandaşların mevcut imkân ve fırsatlardan eşit şekilde yararlanmalarının, topluma etkin bir şekilde katılmalarının tüm toplumun ortak sorumluluğunda olduğunu belirten Hanımefendi Beyhan Demirtaş, bu güzel etkinliğin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ettiğini dile getirdi.

Hep birlikte edilen sohbetlerin ardından program sona erdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir