Fetöcular Kabukmu ? Değiştirdiler?
Fetöcular Kabukmu ? Değiştirdiler?

Fetöcülar, Bukalemun gibi renkleri değiştirerek STK’larda aktif olarak hainliklerine devam ediyorlar mı?

FETÖ’cülerin devlet içerindeki paralel devlet yapılanmasının ve hain planlarının sonrası tüm kurum ve kuruluşlardan temizleneceklerini anlayan bu hainler bukalemun gibi renkleri değiştirerek STK’larda aktif olarak hainliklerine devam ediyorlar mı?

Yıllarca insanların dini duygularını sömürerek kendi çapında büyüyen hainlerin gerçek yüzleri ortaya çıkınca kendilerini kurtarabilmek için 15 Temmuz 2016 yılındaki hain planlarına hayata geçirdi. Ancak bu ülkenin Cumhurbaşkanı Sayın; Recep Tayyip Erdoğan ile darbe karşıtı çıkışıyla 15 Temmuz kahramanlarından birisi olan Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın; Devlet Bahçeli ve helal süt emmiş polis, asker ve vatansever insanlarını sayesinde hain oyun bertaraf edildi.

Bunlar herkesçe biliniyor da 15 Temmuz hain planın ardından yaşananları kimse konuşmak istemiyor, konuşmaya korkuyor.

Ben konuşacağım, korkmadan kimseyi kayırmadan gerçekleri yazacağım.

17 ve 25 Aralık öncesi FETÖ elebaşından övgü ile bahseden ve sonrasında terörist diyenlerde korksun.

Menfaatleri için girdikleri bu hain yapıdan menfaatleri bitince hemen kaçan gizli hainleri de bulacağım.

Düne kadar bu hainlerin toplantılarında başköşede oturan, tüm hainliklere göz yuman, menfaatleri için susan, haksızlık karşısında susan dilsiz şeytanlar sizlerde korkun.

Bu hainlerle beraber hareket ederek servetine servet katan ve daha sonra ‘bunlar teröristmiş’ diyerek kendilerini aklamaya çalışanlar sizlerde korkun benden.

Memur olmak isteyen, geleceği için gece gündüz demeden çalışan çocukların hakkını gasp eden bu hainleri unutturmayacağım. Kul hakkı yiyen ve bunu da kendilerince ‘sizin yerinize dinsiz birimi? Gelsin’ diye kendilerini kandıran bu hainler korkularınız artsın.

Hepinizi açıklayacağım, acele etmeyin. Sivil Toplum Kuruluşlarında nasıl kendinizi gizlediniz. Bukalemun gibi nasıl renk değiştirdiniz. Heyecanlanın, merak edin ve sabırda edin. Her şeyi kalemimin döndüğünce anlatacağım.

Vergi cennetinde olanlar bekleyin sizlere de sıra gelecek, artık cennete’mi, cehennemi gidersiniz ben bilmem?

Organik olmayanlar, Şantajcılar, Tehditciler, Haysiyetsizler, Şerefsizler, Adiler, milletin özelini yazana kadar, yüreğiniz yetiyorsa, adamsanız, ben gazeteciyim diyen bazı gereksiz gazeteci müsveddeleri sıkıyorsa bunları yazında görelim. Benim bildiğim gazetecilik ona buna yalan haber, Şantajcılık yapıpta  daha sonra para alıp haberi kaldırınca eş dost ricasıyla kaldırdım demekle olmaz yazdığın yazının arkasında olacaksın, ben ustalarımda böyle bir terbiye aldım, yoksa herkes yazdığı yazının bedeline katlanır

Gökhan Şahin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir