Karalar ise, Meclis Üyesi Vedat Gündoğan’a hitaben, bu hafta yerel basın yetkilileriyle görüşeceğini söyledi.
Vedat Gündoğan yerel medyaya sahip çıktı

Adana Büyükşehir Belediyesi Meclis’nin dördüncü oturumunda, Ak Parti Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Meclis Grup Sözcüsü Vedat Gündoğan, Başkan Zeydan Karalar’a hitaben, meclis olarak farklı meslek gruplarına destek kararları alırken, yerel medyanın acilen bu destekten yararlanması gerektiğini söyledi.

YEREL MEDYA UNUTULMASIN

Tüm meslek gruplarının sesi ve vicdanı olmaya devam ettiklerini belirten Gündoğan, “Yerel medyaya, özellikle bu süreçte yerel yöneticiler daha çok destek vermeli. Burada yerel gazete, radyo ve TV ayrımı yapmaksızın tüm medya kuruluşları yerel yönetimler tarafından daha çok desteklenmeli” dedi.,

Adana Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi ve Meclis Grup Sözcüsü Vedat Gündoğan yaptığı çağrıda, “Sayın başkan bütün meslek gruplarına meclisimiz destek verdi, esnaflara destek çıktık. Yerel basını da bu kapsam içine almanızı istiyoruz. Günlük, haftalık ve aylık gazete ayrımı yapmadan, radyo ve televizyona bu desteği vermenizi istiyoruz” diye konuştu.  
Başkan Zeydan Karalar ise, Meclis Üyesi Vedat Gündoğan’a hitaben, bu hafta yerel basın yetkilileriyle görüşeceğini söyledi.

Gündoğan, bu konun özellikle takipçisi olacaklarının altını özenle çizdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir