Çetin, Çukurova’nın ilk kadın emniyet müdürü Özlem Şeker’e hayırlı olun ziyaretinde bulundu.

Huzur Kenti Çukurova

Başkan Soner Çetin, İlçe Emniyet Müdürü Özlem Şeker’i ziyaret etti

uha Ajans /ADANA-Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Çukurova İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Özlem Şeker’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Emniyet görevlilerinin başarılı çalışmalarıyla Çukurova’nın huzur kenti olduğunu belirten Başkan Soner Çetin, daha önce olduğu gibi işbirliği içinde gençlerin uyuşturucudan uzak tutulması konusunda işbirliğine devam edeceklerini söyledi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Çukurova’nın ilk kadın emniyet müdürü Özlem Şeker’e hayırlı olun ziyaretinde bulundu.

Çukurova İlçe Emniyet Müdürü Özlem Şeker’in başarılı çalışmalara imza atacağına inandığını belirten Başkan Soner Çetin, “Aynı zamanda Adanalı hemşehrimiz olan Sayın Müdürümüzün doğduğu topraklara ilçe emniyet müdürü olarak hizmet verecek olmasından büyük mutluluk duyduk” ifadesini kullandı.

Başkan Soner Çetin, İlçe Emniyet Müdürü Özlem Şeker’i ziyaret etti
Başkan Soner Çetin, İlçe Emniyet Müdürü Özlem Şeker’i ziyaret etti

Başkan Soner Çetin, Çukurova’nın bir huzur kenti olduğunu belirterek, “Aynı zamanda Emniyet Müdür Yardımcımız Nihat Tekin de ilçemize yeni atandı. Kendisine de hayırlı olsun dileklerimi iletiyor, başarılar diliyorum. Belediye olarak ilçe emniyet müdürlüğümüz ile daha önce gençlerin uyuşturucudan uzak tutulması için protokol imzalamış ve bu konuda önemli çalışmalar yürütmüştük.

Bu işbirliğini devam ettirmek istiyoruz. Çünkü uyuşturucu kullanımı gençlerimi tehdit eden önemli bir sorun. İşbirliği içerisinde önemli mesafeler katledildi. Çukurova genel olarak suç oranının düşük olduğu bir kent. Bunda emniyetimizin yaptığı başarılı çalışmalar çok etkili oldu” şeklinde konuştu.

Tüm kurumlarla uyum içinde çalıştıklarını vurgulayan Başkan Soner Çetin, ziyarette İlçe Emniyet Müdürü Özlem Şeker ve Emniyet Müdür Yardımcısı Nihat Tekin’le de yapılacak ortak çalışmalarla ilgili fikir alış verişinde bulunduklarını anlattı.

Aynı zamanda şehit polis kızı olan Çukurova İlçe Emniyet Müdürü Özlem Şeker, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Başkan Soner Çetin’e teşekkür etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir