Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/u8559022/public_html/wp-content/themes/newsup/inc/ansar/hooks/hook-index-main.php on line 104

CEYHAN’DAKİ KÜLTÜR SANAT ETKİNLİKLERİ İDLİB’TEKİ SALDIRI NEDENİYLE İPTAL EDİLDİ

İdlib’de görev yapan 33 askerimizin, rejim unsurlarının saldırısı sonucu şehit olmasının ardından hafta sonu Ceyhan’da planlanan bütün etkinlikler iptal edildi.

. Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar da sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla şahadet haberleri karşısında duyduğu üzüntüyü kamuoyu ile paylaştı.
Tüm kültür sanat etkinliklerinin 3 gün süreyle iptal edildiği bildirildi

Ceyhan Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen tüm kültür sanat etkinliklerinin 3 gün süreyle iptal edildiği bildirildi. Buna göre, Kadın ve Aile İşleri Müdürlüğü’nün düzenlediği 8 Mart Kadınlar Günü öncesi motivasyon etkinliği, 1 Mart Pazar günü düzenlenecek çocuk şenliği ve açılış programları ileri bir tarihe ertelendi.

Ceyhan Belediyesi ilçe genelinde İdlib’de şehit düşen ve yaralanan askerlerimiz için taziye ve geçmiş olsun anonsları yaparak Türk ordusuna destek verdi. Aileleri için sabır dileklerinde bulundu. Ceyhan Belediye Başkanı Kadir Aydar da sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımlarla şahadet haberleri karşısında duyduğu üzüntüyü kamuoyu ile paylaştı.

Başkan Aydar’dan Taziye Mesajı

 Ceyhan Belediye Başkanı Kadir  Aydar paylaşımında; “ Yüreğimiz yanıyor, içimiz paramparça. Suriye’nin İdlib bölgesinde gerçekleşen hain saldırıda şehit olan kahraman askerlerimize Allah’tan rahmet ailelerine, yakınlarına ve yüce milletimize baş sağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

2 thoughts on “İDLİB’TEKİ SALDIRI NEDENİYLE İPTAL EDİLDİ”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir