Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü, Şanlıurfalıların yoğun yaşadığı Yüreğir’in Anadolu Mahallesi’nde yaşayan hemşehrilerinden güç aldı.

Yüreğir’deki Şanlıurfalılar Sözlü’ye söz verdi

Adana’nın Yüreğir İlçesi’nde yaşayan Şanlıurfalılar, 31 Mart’taki yerel seçimlerde Adana Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adayı Hüseyin Sözlü’yü destekleme sözü verdi. Yüreğir Şanlıurfalılar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Salih Budan’ın düzenlediği mitingde binlerce hemşehrisiyle kucaklaşan Başkan Hüseyin Sözlü, “Yeni hizmet dönemimizde Sayın Cumhurbaşkanımızın ve hükümetin de desteğiyle Adana’yı daha yukarılara taşıyacağız” dedi.
BAŞKAN SÖZLÜ SEVGİ ÇEMBERİNDE KALDI
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, Şanlıurfalıların yoğun yaşadığı Yüreğir’in Anadolu Mahallesi’nde seçim kampanyasını sürdürdü. Yüreğir Şanlıurfalılar Derneği Başkanı Sahil Budan, Yüreğir Cumhur İttifakı Belediye Meclis Üyesi Adayı Asım Gül’ün düzenlediği coşkulu destek toplantısında binlerce hemşehrisi Başkan Hüseyin Sözlü’ye sevgi çemberine aldı. 
11 YENİ ÜRETİM MERKEZİNDE 250 BİN KİŞİYE İŞ
Türkiye’nin dört bir yanından göç alan Adana’da kardeşlik ve huzur iklimini güçlendirmek için gayret sarf ettiklerini belirten Başkan Hüseyin Sözlü, gençlere çalışma imkanı sağlayacak yeni istihdam hamlelerini müjdeledi. Büyükşehir Belediyesi olarak yeni sanayi yatırımlarının Adana’ya kazandırılması için seferber olduklarının altını çizen Başkan Hüseyin Sözlü, yakın zamanda faaliyete geçecek 11 organize sanayi bölgesi ve üretim merkezinde 250 bin kişinin çalışma imkanı bulacağını vurguladı.
İKİ PROJEYLE 3 MİLYAR DOLARLIK YATIRIM
Cumhurbaşkanı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir