İlyas Ayan Amatör Futbol Sezonu Açılışına Büyük ilgi
2021 – 2022 İlyas AYAN Amatör Futbol Sezon açılışı TFF Gündüz Tekin Onay tesislerinde gerçekleşti.

Adana ve Türk hakemliğine çok büyük hizmetleri olan Duayenimiz Rahmetli İlyas Ayan hocamızın ismini yaşatmak adına 2021 – 2022 İlyas Ayan Amatör Futbol Sezonu olarak kabul edilmesinin kendilerini onurlandırdığını belirten TFFHGD Adana Şube Başkanı Tülay Tapcı, “Emek ve katkılarından dolayı ASKF Başkanımız Ahmet Bozan’a ve katkı veren tüm amatör kulüplerimize teşekkür ediyorum.

Av. Soner Çetin Böylesine güzel bir camianın içinde olmaktan dolayı çok mutluyum.
Av. Soner Çetin Böylesine güzel bir camianın içinde olmaktan dolayı çok mutluyum.
İl Hakem Kurulumuz ile uyum içinde çalışarak Adana hakemliğine hizmet etmeye devam edeceğiz.

Başarımızın arkasında bir çok güç ve bazı etkenler var, başta Genel Başkanımız Dr. Abdurrahman Arıcı’ya, Çukurova Belediye Başkanımız Av.Soner Çetin’e, TFF Bölge Müdürümüz Akif Oflaz’a, Özel Adana Hastahanesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Şule Özülkü’ye, Labotest AŞ. Müdürü Alp Yarpuz’a, Serhat Mehmet Altuner hocama, yardımları ile gönlümüzde yeri her zaman büyüyen Samet Güdük’e ve ismini saymakla bitiremeyeceğim tüm güzel insanlara teşekkür ediyorum.

labotest
labotest

Bu sebeple İlyas Ayan Amatör Futbol Sezonunun tüm Adana futbol camiasına hayırlı olmasını temenni ediyor; hakemlerimize ve gözlemci hocalarıma başarılar diliyorum” diye konuştu.

HAKEMLERİMİZE GÜVENİMİZ TAM

Hakemler ve Gözlemciler ile yaptıkları eğitimler ve idmanlar sonrası İlyas Ayan amatör futbol sezonuna hazır olduklarını belirten İl Hakem Kurulu Başkanı Burak Cem Tahiroğlu, “Yeni sezonumuz tüm spor paydaşlarına hayırlı olsun. 20 tanesi aday olmakla beraber 130 hakem ve 32 gözlemci ile Adana futboluna hizmet etmekteyiz. Dernek Başkanımız Tülay hocamla uyum içerisinde çalışarak camiamızı daha ileriye taşıma amacındayız. Hepimiz insanız hatalar yapabiliriz ama sahadaki hakem kardeşlerime güvenim tamdır” dedi.

HAKEMLERİMİZİN YANINDAYIZ

Sporcunun ve Hakem camiasının dostu, destekçisi sporun gülen yüzü Çukurova Belediye Başkanı Av. Soner Çetin, “Böylesine güzel bir camianın içinde olmaktan dolayı çok mutluyum. Rahmetli İlyas Ayan hocamız ile bir çok birlikteliklerimiz oldu.. Derneğinizin de içinde olduğu spor kompleksinin adını İlyas Ayan spor sahası ve çocuk parkını Çukurova Belediyesi olarak biz yaptık. Şimdi de amatör futbol camiası İlyas hocamızın ismini yaşatmak adına İlyas Ayan Amatör Futbol Sezonuna ismini vermiş.

İlyas Ayan Amatör Futbol Sezonuna ismini vermiş.

Bu yapılanlar güzel bir düşünce ve camianın içinden çıkan bir isme sahip çıkılması O insana değer katmakla beraber efsaneleştirir. Tülay hocama ve bu anlamda destek veren herkese teşekkür ediyorum. Adana hakemliğinin ismi Türk hakemliğinde ve Süper Lig’de daha çok yer alması ve bizleri temsil etmesi adına bu güzel camianın her zaman yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

PROTOKOLDEN BÜYÜK İLGİ

Açılış programına Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, TFF Bölge Müdürü Akif Oflaz, TFFHGD 7. Bölge sorumlusu ve Mersin Şube Başkanı Alkan Altan, ASKF Genel Sekreteri Ergin Ulun, ASKF Yönetim Kurul üyesi Hüseyin Arat, Adana Valiliği İl Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürü Recep Kurtoğlu, Büyük Şehir Belediyesi Spor Şube Müdürü Yuşa Davarcı, Sarıçam Belediye Spor Şube Müdürü Kadir Gül, TFF Temsilcisi Levent Ergen, İHK Başkanı Burak Cem Tahiroğlu ve Kurul üyeleri, Futbol İl Temsilcisi Bülent Oymacı, MÜSADER Başkanı Ragıp Okur, ASGD Başkanı Mustafa Boz, Yerel Medya Güç Birliği Başkanı Kamil Yalçın Göl, Labotest AŞ. Müdürü Ercan Kayagöç, Eski Gençlik Spor il Müdürü Zafer Arslan, Eski FİFA Hakemi Ayhan Yücebilgiç, Eski TFF Temsilcisi Necdet Hügül, Eski İl Sağlık Müdürü Alper Pişkin, Amatör Kulüp Başkanları, Hakemler ve Gözlemci hocaları katıldılar.

İlyas Ayan Amatör Futbol Sezonu Açılışına Büyük ilgi
İlyas Ayan Amatör Futbol Sezonu Açılışına Büyük ilgi

Açılış, TFF Bölge Müdürü Akif Oflaz, TFFHGD 7. Bölge Sorumlusu ve Mersin Şube Başkanı Alkan Altan, Sarıçam Belediye Spor Şube Müdürü Kadir Gül, ASKF Genel Sekreteri Ergin Ulun ve Labotest AŞ. Müdürü Ercan Kayagöç’ün konuşmaları, plaket töreni, toplu resimler, kurban kesimi ve ikram sunumlarımız ile tamamlandı.

Artı HABER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir