Dünyaca ünlü keman virtüözü Ahmet Baran, üç ayrı noktada sahneye çıkacakDünyaca ünlü keman virtüözü Ahmet Baran, üç ayrı noktada sahneye çıkacak

İnsanlığa adanmış yüreklerin iyiliğe yolculuğa devam ediyor

Terennüm İyilik Korosu, Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında 9 Haziran Perşembe akşamı CSO Ada Ankara’da, 10 Haziran’da Hırvatistan Rijeka’da ve 13 Haziran’da İstanbul Zorlu PSM sahnesinde…

HER ŞEL TOPLAM YARARI İÇİN

Onlar, yola çıktığı günden bu yana konserlerinden elde ettikleri gelirlerin tamamını topluma yararı için bağışlıyor. Yaşama geçirdiği projelerle hem Türkiye, hem de uluslararası alanda dikkat çeken Ahmet Baran şefliğindeki Terennüm İyilik Korosu,  yine iyilik için yola çıkıyor.

Konser verdiği farklı ülkeler ve kültürlerin zenginliğinden ilham alarak üretimlerini gerçekleştiren, kariyeri uluslararası başarılarla dolu kanun virtüözü Ahmet Baran, Ankara, Hırvatistan ve İstanbul’da vereceği konserlerle dinleyicileriyle buluşmaya hazırlanıyor.

KIRMIZI ÇİZGİ: TOPLUMSALSORUMLULUK 

Toplumsal sorumlulukları kırmızı çizgileri olan, dezavantajlı çocuklarla müziği paylaşan, insanlara doğayı sevdiren, birlikte ağaç diken, çöp toplayan, köy köy okullarını gezen, yaşlıları ziyaret edip onlara moral kaynağı olan Terennüm İyilik Korosu’nun amacı alkış alıp para kazanmak değil. Onların bir amaç için mücadele ediyor.

MÜZİKLİ SEYAHAT YAZARI

Müziği insanüstü bir ortaklığın dili olarak tanımlayan, eleştirmenler tarafından müzikli seyahat yazarı olarak adlandırılan sıra dışı bir virtüöz Ahmet Baran.

Dünyaca Ünlü Kanun Virtüözü Ahmet Baran önderliğinde dünden öğrenip, bugün için yaşayıp, yarın için hayal kuran Terennüm İyilik Korosu,  , Başkent Kültür Yolu Festivali kapsamında 9 Haziran Perşembe akşamı CSO Ada Ankara’da, 10 Haziran’da Hırvatistan Rijeka’da ve 13 Haziran’da İstanbul Zorlu PSM sahnesinde yüreği iyilik için çarpanlarla buluşacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir