Çar. Mar 22nd, 2023
Türkiye Değişim Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Kader Yeğit’ den Turizm Vurgusu

TDP KADIN KOLLARI GENEL BAŞKANI KADER YEĞİT ‘DEN 19 MAYIS MESAJI

Mustafa Kemal Atatürk’ün düşman işgali altındaki cennet vatanımızı kurtarmak ve bağımsızlığımızı ilan etmek için Samsun’a ayak bastığı ve kurtuluş mücadelesini başlattığı 19 Mayıs’ı büyük bir coşku ve gururla kutluyoruz. 19 Mayıs 1919 tarihinin Atatürk tarafından Gençliğe armağan edilmesi büyük anlamlar taşımaktadır. Tarih boyunca toplumları ayakta tutan en büyük güç gençlik olmuştur.

Hangi ülke genç kuşakların yetişmesine büyük önem vermişse daima ileriye gitmiş ve kalkınmıştır. Bu nedenle; gençlerimizi kendine güvenen, donanımlı, bilgili, Milli ve Manevi değerlerine sahip çıkan, demokrasiye inanan, çalışkan ve üretken insanlar olarak yetiştirmek en önemli görevimizdir. Biliyoruz ki; siz gençler ülkemizin geleceği, yarınlarımızın teminatısınız.

Nitelikli, bilgili ve ideal sahibi insanlar olarak yetişmeniz için bizler elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Sizlerin de çok çalışıp ileride size verilecek görevleri en iyi şekilde yerine getireceğinize inanıyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, Kurtuluş Savaşı’nın tüm kahramanlarını, şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, geleceğimizin teminatı olan gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramını kutluyor, hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

HABER ve FOTOĞRAFLAR Özge DEMİR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir