Kırklareli İktidara Hazırlık

TDP Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, İstanbul’dan büyük bir araç konvoyu ile Kırklareli’ne yoğun karşılamalar nedeniyle ancak 5 saatte ulaşabildi.

Kırklareli girişinde, Trakyalı’ların büyük sevgi gösterisiyle karşılandı, bu sevgi gösterileri karşısında zaman zaman duygulu anlar yaşandı.

Kırklareli İktidara Hazırlık
Kırklareli İktidara Hazırlık

Kırklareli İktidara Hazırlık Merkezi dualar eşliğinde açıldı. Yoğun kalabalık nedeniyle program zaman zaman aksadı. Pandemi münasebetiyle konuşmasını kısa tutan Sarıgül, pandemiden sonra Kırklareli’ne tekrar geleceğine ve bütün ilçeleri ve köyleri ziyaret edeceğini ifade etti. Konuşmasında ana başlıklarıyla Değişim Gençlerine, Değişim Kadınlarına teşekkür etti. Ülkemizi Cesur Kadınların kurtaracağını anlattı.

Sarıgül’ün konuşmasının başlıkları şu şekilde:

TDP; AHDE VEFA, BU VATANA FEDADIR

Atatürk ilkelerini savunan, Cumhuriyetin değerlerini geliştirerek koruyan, evrensel hukuk kurallarına uyan, inançlara saygılı, laikliği yaşatan, üretimi destekleyen, emeği koruyan, hudut ve bayrak birliği diyen bir demokratik kitle partisidir.

Kırklareli İktidara Hazırlık
TDP; AHDE VEFA, BU VATANA FEDADIR

Kardeşlerim; bugün, Trakya’mızın incisi Kırklareli’nde “40 şehitler Anıtı”nı ziyaret ederek ecdadımıza dualar okuduk, ruhları şad olsun. vatan size her zaman minnettardır. TDP; ahde vefa, bu vatana fedadır!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir