DEVA PARTİSİ ADANA İL BAŞKANI SADULLAH KISACIK’IN KADINLAR GÜNÜ MESAJI
Kısacık, 30 Ağustos Zafer Bayramı’na İlişkin Kutlama Mesajı

Deva Partisi Adana İl Başkanı Sadullah Kısacık, 30 Ağustos Zafer Bayramı’na İlişkin Kutlama Mesajı

DEVA Partisi Adana İl Başkanı Sadullah Kısacık, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın anlam ve önemini içeren kutlama mesajını kamuoyu ile paylaştı:

‘’Gazi Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde, Büyük Taarruz ’un 30 Ağustos günü zaferle taçlanışının yıl dönümünü büyük bir coşku ve heyecan ile kutluyoruz. Kadirşinas hemşehrilerimizin, aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı tebrik ediyorum. Bu vesileyle ebedi Başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere bütün Milli Mücadele kahramanlarımızı, Büyük Taarruz ’da vatanımızın bütünlüğü için elinden geleni ortaya koyan bütün ecdadımızı rahmet ve saygıyla anıyoruz. Vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve Cumhuriyetimizin değerlerini korumak için canla başla mücadele etmeye devam edeceğiz.

1.Dünya Savaşı’nın sonrasında, Milli Mücadele döneminde ve Kurtuluş Savaşı esnasında milletimiz nice zorluklar, nice badireler atlatmıştır. Ancak bir an olsun, bağımsızlıktan ve vatanın bölünmez bütünlüğünden asla vazgeçmemiştir. Büyük Taarruz’ un Zafer Bayramı ile taçlanması, ülkemizin demokratik kazanımları ve uluslararası platformda kabul görmesi Büyük Atatürk’ün asil Türk milletine verdiği hizmetlerden sadece bir kaçıdır.

Milletimiz, tarihin dönüm noktalarında kendi bağrından çıkmış önderlere her zaman inanmış, onların yanında durarak, bağımsızlığımızı ve bütünlüğümüzü tehlikeye atmak isteyenlere büyük bir ders vermiştir. Türkiye Cumhuriyeti’mizin kurucu ilke ve prensiplerine bağlı kalarak, tarihimizden ders çıkararak, gelecek ideallerimizi yine aynı kapsayıcılıkla sürdürme niyetimizi ortaya koyacağız.

Milli birlik ve bütünlüğümüzü tesis etme adına, toplumun tüm dinamikleriyle ve bütün siyasi unsurlarla diyalog ve istişareye açığız. Sözlerime son verirken, aziz milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı bir kez daha kutlamak istiyorum. Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına rahmet ve saygı ile anıyorum

SADULLAH KISACIK

DEVA Partisi Adana İl Başkanı

One thought on “Kısacık, 30 Ağustos Zafer Bayramı’na İlişkin Kutlama Mesajı”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.