Kızılay dostu Zeydan Karalar’a teşekkür

Karalar’a teşekkür plaketi

Kızılay dostu Zeydan Karalar’a teşekkür plaketi

Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, Kızılay dostu olarak gördükleri Büyükşehir Belediye Başkanına, Kızılay’a verdiği desteklerden ve yaptığı kan bağışından dolayı teşekkür plaketi verdi.

Kızılay dostu Zeydan Karalar’a teşekkür
Karalar’a teşekkür plaketi

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Covid 19 hastalarının plazma kan ihtiyacına destek olmak ve kan ihtiyacı olan vatandaşlara yardımcı olmak amacıyla Kızılay Kan Merkezi’nde kan verdi.

Kızılay Kan Merkezi’nde gerçekleştirdik

Başkan Zeydan Karalar, “Hem kan ihtiyacı olan kardeşlerimize yardımcı olmak, hem de Covid 19 hastalarımızın plazma kan ihtiyacının karşılanmasına destek olmak amacıyla, rutin hale getirdiğim kan verme işlemini Kızılay Kan Merkezi’nde gerçekleştirdik. Sizler de kan vererek ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardım edebilirsiniz” dedi.

Kızılay Dostu

Türk Kızılayı Adana Şube Başkanı Ramazan Saygılı, Kızılay dostu olarak gördükleri Başkan Zeydan Karalar’a Kızılay’a verdiği desteklerden ve ayrıca kan bağışı yaptığından dolayı teşekkür plaketi verdi. 

2 thoughts on “Kızılay dostu Zeydan Karalar’a teşekkür plaketi”
  1. […] “Türkiye’nin ve dünyanın en güzel yerlerinden birisi olan Adana bulunduğu yeri hak etmiyor. Turizm, sanayi, kalkınma ve her alanda bizler Türkiye’de dördüncü kent olmayı hak ediyoruz. Adana ile ilgili bir film hazırlatıyorum. Adana’nın tüm güzelliklerini Türkiye ve tüm dünya görsün istiyorum.” […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir