Kebapçı Hacı Murat Usta

KEBAPCI HACI MURAT USTA

Değerli dostlar sizlere Adana Barajyolun’da yeni hizmete açılan KEBAPCI HACI MURAT USTA Restoran’dan bahsetmek istiyorum. Mekânın işletmecisi yılların tecrübesi Yıllarca Yurt dışında bir çok marka isimlerde çalışan  Murat Algan. Kendisi sektöre yıllarını vermiş çok kıymetli bir işletmecidir.

Adana cemiyet hayatındaki geniş çevresi ve sektör tecrübesi ile bu mekânda da çok başarılı işler yapacağı kesin gözüküyor.

Kebapcı Hacı Murat Usta
Kebapcı Hacı Murat Usta

     Mekân adından da belli olacağı üzere çok geniş ve refah bir salona sahip, yaz ve kış aylarında sevdiklerinizle beraber uzun saatler geçirebileceğiniz harika bir yer.

      İç dekorasyona gelecek olursak;  gerçekten çok şık dizayn edilmiş, masaların birbirine çok yakın olmadığı (ben buna özellikle dikkat ederim) rahat rahat oturup sohbet edebileceğiniz aydınlık, yüksek tavanlı ferah bir mekân. Özel misafirlerinizle baş başa olabileceğiniz mekan

     Murat Algan Kebap ustası ,aşçı ve garson seçimlerine de çok dikkat etmiş, herkes işinin ehli ve görevini en iyi şekilde yapıyor. Et konsepti üzeride hizmet veren mekânda çok lezzetli et çeşitlerini afiyetle yiyebilirsiniz.

Zengin salata çeşitleri konsep  ezme ye kadar yaklaşık 10 çeşit nefis gibi spesiyal lezzetler de mevcut. Ana yemek olarak birçok taze günlük et çeşidi şefin hünerli elleri ve yaratıcılığı sayesinde harika sunumlarla sizlerin hem damak hem de göz zevkine hitap ediyor.

Bu güzel lezzetlere örnek olarak; özel soslu  pirzola ,kaburga ,beyti’yi  sayabiliriz… Sımsıca nefis özel pideler

Mekân’ da park yeri problemi yok bu çok önemli. Dostlarınızla rahatlıkla gidip keyifli vakit geçirebilmeniz için her detay düşünülmüş. Tüm dostlara şiddetle bu güzel mekânı denemelerini tavsiye ediyorum.     

Bu denli güzel bir mekânı Adana’mıza kazandıran Sayın Murat Algan i tebrik eder, bol kazançlar dilerim

Abit Taşcılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir