MURAT ARAVİ İLE YOLA DEVAM
Memleket Partisi Çukurova İlçe Başkanlığı MURAT ARAVİ İle Yola Devam

Memleket Partisi Çukurova İlçe Başkanlığının 1. Olağan kongresi gerçekleştirildi.

MURAT ARAVİ İLE YOLA DEVAM

Muharrem İnce tarafından kurulan Memleket Partisi Çukurova İlçe Başkanlığının 1. Olağan kongresi gerçekleştirildi. Kongrede daha önce ataması yapılan Murat Aravi, yapılan oylamada üyelerin tamamının oyunu alarak, Memleket Partisi Çukurova İlçe Başkanı oldu.

‘TEK AMACIMIZ MEMLEKET’

Memleket Partisi Çukurova İlçe Başkanı Murat Aravi, kongre sonrası Çukurova Metropol Medya mikrofonlarına açıklamalarda bulunarak, “Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin heyecanını ilçeye ve kongreye taşıdıklarını kaydetti. Başkan Murat Aravi yaptığı konuşmada; “Partimize gelen insanların hepsi yenilikçi, bir şeylerin değişeceğine inanan insanlar. Kadromuzu seçerken, özellikle bu hususa dikkat ettik. Bu ülkeye artık yeni şeyler söylensin istedik. Genel Başkanımızın da dediği gibi,’biz ne sağcıyız, ne solcuyuz, bizim tek amacımız memleket’. Gerek başka partilere oy vermiş memnun olmayan insanlar ve artık farklı bir şeyler isteyen insanların yeri, yuvası Memleket Partisi olacak. Tek başıma sadece idealist bir vatandaş olduğumun farkındaydım. Beni bu haklı mücadeleye davet eden İl Başkanımız Celal Güven’ e, il yönetiminin enerjisine uyarak, ilçe yönetiminde birbirinden değerli insanlarla Mavi’ye gönül vermiş bir takım kurduk. Emekli, iş adamı, bankacı, profesyonel yönetici, yönetici asistanı, çiftçi, avukat, toptancı, öğrenci vs gibi halkın hemen her kesiminden insanlarla yan yana yürüyoruz. İlk adımı attık hepimize hayırlı olsun. Tüm halkımızın desteklerini bekliyoruz” dedi.

‘YENİ ŞEYLER SÖYLENMELİ’

Memleket Partisi’nin Adana teşkilatlanmasını değerlendiren Başkan Murat Aravi şöyle konuştu; ”Türkiye’de Cumhuriyet tarihinden bu yana en hızlı kuruluşunu tamamlayan parti Memleket Partisi’dir. Biran önce seçim yapılanmasını sağlamak için Genel Başkanımız her gün istisnasız memleketin her ilinde sürekli açılışlara gidiyor. Bu enerjisini Cumhurbaşkanı adayı olduğunda da göstermişti. Mevcut partilerin artık hastalık derecesine gelmiş tutkularından uzak duracağız. Atatürk ve Cumhuriyet ile sorunu olmayan herkese açığız. Siyaseti sadece parası olanların yapabileceği inancından uzak olmalıyız. Parası olanı değil liyakati ile, dürüstlük, şeffaflık içinde güçlü olanı değil haklı olanı savunmak üzere çaba sarf edenlerin partisi olacağız. Bölen değil birleştiriciyiz. Siyasette zihin devrimi yapacağız. Artık yeni şeyler söylenmesi gerekiyor. Bu yüzdende bu ülkeye hayırlı olması için bir adım attık, pes etmeyeceğiz.” diye konuştu.

‘MAVİ’Yİ TÜM ÜLKEYE YAYACAĞIZ’

Memleket Partisi’ne girmesinin Muharrem İnce’nin istikrarlı duruşu ve memleket sevgisinden kaynaklandığını ifade eden Başkan Murat Aravi, şunları söyledi;“ Muharrem İnce’yi CHP’den bu yana çok seven bir insandım. Bunu açık yüreklilikle söylüyorum. Eğer Muharrem İnce bir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir