Mersin Sarıgül’ü Bekliyor

Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Teşkilatı, İktidara Yürüyüş Merkezinin açılışı için DEĞİŞİMİN lideri Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ü bekliyor.

Ülke genelinde teşkilatla çalışmalarını büyük bir titizlik ve hassasiyetle yürüten Türkiye Değişim Partisi , 14 Ocak Perşembe günü Mersin’de Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün yapacağı İktidara Yürüyüş Merkezinin açılışına yoğun bir ilgi olacağı belirtiliyor.

Değişim
Aliİhsan Bahar Türkiye Değişim Partisi Haberin

iktidara giden yol

Organizasyonun Partilerine yakışır bir şekilde olması için yoğun çaba sarf ettiklerini belirten Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aliihsan Bahar, partilerinin her merkezinin iktidara giden yol olduğunu belirterek, “Bütün çalışmalarımız partimizin vatandaşlarımızın istekleri doğrultusunda iktidar olmak üzerine yapıyoruz.

Değişim

Halkımızın teveccühü ile bunu başaracağız. Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül’ün açılışını yapacağı İktidara Yürüyüş Merkezimizde bu doğrultuda çalışmalarını büyük bir özveriyle sürdürmektedir” dedi.

İl Başkan Yardımcısı Aliihsan Bahar,

Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Aliihsan Bahar, “Ben Erdemli’de doğdum. Eğitim hayatımı burada tamamladım. DYP zamanında İlçe Gençlik kolları Başkanlığı, İl Gençlik Koları Başkanlığı ve Mahalle Delegeliğinin yanısıra Erdemli Kültür Sanat Derneği Başkanlığı yaptım. Şu anda da Özel bir ilaç firmasının bölge temsilciliğini yapıyorum. Ben bu bilgi ve deneyimimi partimizin başarılı olarak iktidar yürüyüşünde kullanmak istiyorum” şeklinde konuştu.

MERSİN TÜRKYE DEĞİŞİM PARTİSİ İLE DEĞİŞİMDE
MERSİN TÜRKYE DEĞİŞİM PARTİSİ İLE DEĞİŞİMDE Haberin Sonu www.haberinsonu.com

Sarıgül’ün talepleri doğrultusunda

Aliihsan Bahar, Vatandaşlarımızın değişim isteğini görerek yola çıkan Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün yanında olup aynı hedefe yürümek kendisi için çok önemli olduğunu belirterek, “Genel Başkanımız Sayın Mustafa Sarıgül’ün talepleri doğrultusunda ve benin bir sorumluluk olan yönetimini üstlendiğim görevimi en iyi şekilde yaparak, toplumun bütün kesimleriyle dialoğumuzu ve ilişkilerimizi sıcak tutuyoruz. Vatandaşlarımızın istek, sorun ve taleplerini dinleyerek çözüm bulmaya ve yardımcı olmaya çalışıyoruz” ifadesini kullandı.

Aliihsan Bahar, Vatandaşlarımızın değişim isteğini görerek yola çıkan Genel Başkan Mustafa Sarıgül

DEĞİŞİMİN lideri Mustafa Sarıgül

İl Başkan Yardımcısı Aliihsan Bahar, Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün ifade ettiği gibi Sağı ve Solu birleştirerek, Barışa Barışa Başaracaklarını belirtip, “Sayın Genel Başkanımız DEĞİŞİMİN lideri Mustafa Sarıgül önderliğinde sorunları çözmek, vatandaşlarımızın refah düzeyini artırmak, Kavgacı, Ayrıştırıcı dili değil, Barışı, Adaleti ve Özgürlükleri yeniden inşaa etmek için, iktidara geleceğiz” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir