Mustafa Sarıgül Değişim İçin Mersin’e Geliyor

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül İktidara Hazırlık Teşkilatının açılışı için Mersin’e geliyor.

Mersin İl teşkilatından alınan bilgiye göre 14 Ocak Perşembe günü Adana Havaalanına gelecek olan Genel Başkan Mustafa Sarıgül buradan Mersin’e geçerek partisinin İktidara Hazırlık Teşkilatının açılışını gerçekleştirerek Mersin halkı ile kucaklaşacak.

TDP Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan ve İl Başkan Yardımcısı Aliihsan Bahar Mersin DEĞİŞİME HAZIR

Mersin olarak DEĞİŞİME hazırız

Türkiye Değişim Partisi Mersin İl Başkanı Ferruh Doğan Genel Başkan Mustafa Sarıgül’ün açılış için Mersine gelmesini sabırsızlıkla beklediklerini belirterek, “Mersin olarak DEĞİŞİME hazırız. Genel Başkanımızında belirttiği gibi partimiz alın teri ile vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda kuruldu. Bizlerde vatandaşlarımızın taleplerini yerine getirmek için iktidar olacağız ve gerekli olan bütün DEGİŞİKLİKLERİ yapacağız” şeklinde konuştu.

Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Aliihsan Bahar, “Adana’dan sonra Mersin’nde muhteşem bir açılşla iktidar için daha da sağlam bir şekilde yürümeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızın bize olan inançlarını ve güvenlerini en iyi şekilde yerine getireceğiz. İktidara gidecek olan projelerimizi halkımızın huzuru ve mutluluğu üzerine kuruyoruz. Vatandaşlarımız bu günkü siyasetten yoruldu. Bizler bu DEĞİŞİMİ sağlayacağız. Barışa, Barışa Başaracağız.

Makam ve mevkiler geçicidir.

Genel Başkanımızın liderliğinde, halkımızın teveccühü ile iktidar olacağız ve bizlerden beklenen her alanda reformları yapacağız. Makam ve mevkiler geçicidir. Genel Başkanımız Mustafa Sarıgül liderliğinde kalıcı eserler bırakmaya geliyoruz” ifadesini kullandı.

Bahar, Ocak ay’ı sonuna kadar bir aksilik olmadığı takdirde Ülke genelinde tüm il ve ilçe teşkilatlanmalarını tamamlayarak olası bir seçime hazır olacaklarını ifade etti.

2 thoughts on “Mustafa Sarıgül Değişim İçin Mersin’e Geliyor”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir