Milletim Göreve Çağırıyor HABERİN SONU

Sarıgül,” Partimiz Alın Teriyle Kuruldu”

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül katıldığı bir programında sorularını yanıtladı. ‘İttifaklarla’ ilgili olarak Mustafa Sarıgül “Şu anda ham bir görüş var. Netleşmeyen ama giderek ağırlık kazanan bir görüş var. Birinci turda biz arzu ederiz ki partimiz çıksın kendi görüşlerini bütün yurttaşlarımızla buluştursun.” dedi.

Değişimi Geniş Bir Kadroyla Hazırlanıyoruz
Başka Adayı Destekleme Olmayacak HABERİN SONU www.haberinsonu.com

Türkiye Değişim Partisi İhtiyaçtan Doğdu

Türkiye Değişim Partisinin  gerçeklerin peşinde koştuğunu belirten Sarıgül, “ Bugün bir araştırma kuruluşunda yapılan araştırmada şu sonuçlar ortaya çıkıyor; Vatandaşların  yüzde 20-25’i mevcut siyasi partilerden memnun değil. Ne diyor vatandaş: ‘Yeni bir parti istiyorum’ diyor. Türkiye Değişim Partisi bir ihtiyaçtan doğdu, binlerce yurttaşımızın alın teriyle kuruldu. 10 günlük süre olmasına rağmen 48 ilde örgütlenmemiz tamamlandı” şeklinde konuştu.

“Değişimi Geniş Bir Kadroyla Hazırlanıyoruz”

Sarıgül, “Biz 4 eğilimi de birleştirmek istiyoruz. Biz Süleyman Demirel’in esnafa yakınlığını, Bülent Ecevit’in insanca hakça düzeni, nezaketini zarafetini demokrasi anlayışını, ‘İnsanları kesin çizgilerle ayırmayın’ diyen rahmetli Özal’ın da pratik çözümlerin alarak yolumuza devam eden Türkiye’nin yepyeni bir siyasi partisiyiz. Değişimi, enerjiyi çok geniş bir kadroyla hazırlanıyoruz. Bunu sağlayacağımıza inanıyoruz. Biz sağı da, solu da gündemden kaldırmak istiyoruz. Saygımız sonsuz ama biz sağ elimizle sol elimizi birleştiriyoruz. Hedef merkez diyelim” ifadesini kullandı.

Sarıgül,” Partimiz Alın Teriyle Kuruldu”
Sarıgül,” Partimiz Alın Teriyle Kuruldu”

“Milletim Göreve Çağırıyor”

Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül , “Ülkemin huzurunda söz veriyorum, partimi iki genel seçim iktidara taşıyamazsam orayı bir başka arkadaşıma bırakırım, çünkü genel başkanlık koltukları zaman tüketme yeri değil hizmet üretme yeridir. Çok değerli dostlarım ‘gel bizimle beraber ol’ diyorlar. Benim milletim göreve çağırıyor” dedi.

“Başka Adayı Destekleme Olmayacak”

Sarıgül, “İttifaklar konusunda aldığımız karar şu; hiçbir zaman şahısların fikri önemli değil. Kurullarımız var. Başkanlarımızla toplanacağız vakti gelince nasıl bir çalışma yapmamız gerektiğini söyleyeceğiz. Şu anda ham bir görüş var. Netleşmeyen ama giderek ağırlık kazanan bir görüş var. Birinci turda biz arzu ederiz ki partimiz çıksın kendi görüşlerini bütün yurttaşlarımızla buluştursun. Birinci turda kendi adayımızla girelim ikinci turda son iki aday kim kalıyorsa milletimiz zaten orada bütünleşiyor. Bizim mutlaka olmazsa olmazımız ortak akıl. Ortak aklı kullandığımız zaman milletimiz mutlu olacak. Birinci turda bir başka adayı destekleme durumumuz yok. Bizim çıkaracağımız aday ipi göğüsleyebilir. Çok samimi olarak söylüyorum. İnanın ki partimiz uzun yıllar ülkeyi yönetecek ve biz ezberleri bozacağız” şeklinde konuştu.

One thought on “Sarıgül ” Partimiz Alın Teriyle Kuruldu ””

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir