Türkiye Değişim Partimiz, bu milletin imanıdır

Sarıgül, Mersin’de konuştu “Davet Bizden, Takdir Allah’tan”

NOAVACELL AJANS / MERSİN- Türkiye Değişim Partisi Genel Başkanı Mustafa Sarıgül, Mersin’in Yenişehir ilçesindeki seçime hazırlık merkezinin açılış törenine katıldı. Sarıgül, demokratik bir kitle partisi olarak yola çıktıklarını vurgulayarak, “Partimizin davası şefkattir, gayesi inşallah milletimizin mutluluğudur.” dedi. Mersin Sarıgül’ü Kucakladı

Sarıgül” Partimizin davası şefkattir”

“Sofrada İnşallah Herkese Yer Olacak”

Törenin ardından düzenlenen basın toplantısında konuşan Sarıgül, her kesimi kapsayıcı bir politika izlediklerini ifade ederek, “Türkiye Değişim Partisi, Ankara’ya kimsenin sofrasından pay almaya gitmiyor. Aksine tüm insanlarımızı saygılı, sevgili, bereketli, huzurlu, güler yüzlü bir demokrasi sofrasında buluşturmak üzere gidiyor. Türkiye Değişim Partimiz, Ankara’ya bereketli ve vicdanlı bir vatan sofrası kurmaya gidiyor. Allah’ın izniyle bu sofrada inşallah herkese yer olacak ve herkesin karnı ‘bismillah’ diyerek doyacak.” ifadesini kullandı.

Sarıgül'ü Mersin kucakladı HABERİN SONU www.haberinsonu.com
Sarıgül’ü Mersin kucakladı

“Amacımız Bütün Millettir”

Sarıgül, Ülkeye ve millete hizmet etmeyi amaçladıklarını belirterek şunları kaydetti: “Çok yakın bir tarihte, bütün basın ve kamuoyu bizim muhalefette söylediğimiz sözleri değil iktidarda ülkemiz için yaptığımız projeleri konuşacak. Çünkü Türkiye Değişim Partimiz, bu milletin imanıdır, inancıdır, tarihidir, kültürlerin kimliğidir. Amacımız bütün millettir. Görüşü, düşüncesi ne olursa olsun davamız bütün yurttaşlarımıza anlatılacak.

Sarıgül, Ülkeye ve millete hizmet etmeyi amaçladıklarını belirterek şunları kaydetti
Sarıgül, Ülkeye ve millete hizmet etmeyi amaçladıklarını belirterek şunları kaydetti

Haksız bir davada baş tacı

Davet bizden, takdir Allah’tan. Türkiye Değişim Partisi demokratik bir kalkınmadır. Partimizin davası şefkattir, gayesi inşallah milletimizin mutluluğudur. Türkiye Değişim Partisi, her zaman şunu savunur, haksız bir davada baş tacı olmaksa, onurlu bir mücadelede, hak davada zerre olmayı tercih etmektir” şeklinde konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir