Çar. Mar 22nd, 2023
Çukurova Isı, Verimli ve Yenilikçi Teknolojileri ile Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda

Çukurova Isı, Verimli ve Yenilikçi Teknolojileri ile Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda

Çukurova Isı, ısıtma sektörünün nabzını tutan 42. MCE Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda; çevreci, verimli ve yenilikçi ısıtma teknolojilerini, uluslararası sektör profesyonelleri ile buluşturacak.

Radyant ısıtma sektörünün lideriÇukurova Isı, 28 Haziran – 1 Temmuz tarihleri arasında İtalya’nın Milano şehrinde gerçekleşecek olan 42. Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda çevreci, verimli ve yenilikçi ürün gamını salon 5’de G02 numaralı standında sergileyecek.  

Çukurova Isı, ısıtma endüstrisinin profesyonellerini buluşturan Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda; Goldsun elektrikli ısıtıcıları, Goldun seramik plakalı radyant cihazları ve Silversun borulu tip radyant ısıtıcıları ziyaretçilerin beğenisine sunacak. 

30 yıl boyunca ABD’den ithal ettiği Blackheat borulu radyant ısıtıcıları, Roberts-Gordon lisansıyla 2021 yılının son çeyreğinden itibaren Türkiye’de ki fabrikasında üretmeye başlayan ve Roberts-Gordon’un Avrupa üretim üssü olan Çukurova Isı, Türkiye’de ürettiği Blackheat borulu radyant ısıtıcıları da ilk kez Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nda sergileyecek. 

42. Mostra Convegno Expocomfort Fuarı’nın sektördeki son trendleri ve gelişmeleri takip etmek isteyen sektör profesyonellerine ev sahipliği yapacağını belirten Çukurova Isı Pazarlama Müdürü Osman Ünlü, son teknolojiye sahip, çevreci ve verimli ısıtma teknolojileri ile fuara iddialı girdiklerini açıkladı.

“Mostra Convegno Expocomfort Fuarı, bölgedeki en önemli fuarlardan biri” diyen Osman Ünlü, fuar ile Çukurova Isı’nın Avrupa pazarındaki varlığını güçlendirmeyi ve yeni pazarlara açılmayı hedeflediklerini ifade etti. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir