Çukurova  Müftüsü Hüseyin Gün, Oğlunu Evlendirdi

Çukurova Müftüsü Hüseyin Gün, Ankara’da düzenlenen nikah merasimi ile oğlu Mücahit Gün’ü evlendirdi.

Çukurova Müftüsü Hüseyin-Serap çiftinin oğlu Mücahit Gün ile Fikran Betül–Yaşar Ahmet Kılıç çiftinin kızı Elif Sena Ankara’da bir ömür boyu birlikteliğe evet dedi.

RESMİ NİKAHI MAMAK MÜFTÜSÜ RAMAZAN ILIKKAN KIYDI

Ankara Mamak Abidinpaşa lale Restoran-orkide salonu Düğün Salonunda gerçekleştirilen çiftin nikahını Mamak Müftüsü Ramazan Ilıkkan kıydı.

Müftü Ilıkkan ”Çiftlere kutsal bir yolculuğa başladıklarını birbirlerine karşı hoşgörülü olmalarını gerektiğini hatırlatarak genç çiftlere sağlıklı ve huzurlu birliktelik temenni etti. Gelin hanıma evlilik cüzdanını taktım etti.


CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ERDOĞAN’DAN KUTLAMA MESAJI GELDİ

Düğün merasimine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Bakanların gönderdikleri kutlama mesajı okundu.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mesajında şu ifadeler yer aldı:
Düğün töreninize yoğun programım nedeniyle katılamadığım için üzgünüm. Nazik davetiniz için içten teşekkür ederim. Değerli çiftimizin çıktıkları bu yolda sevgi ve saygı içerisinde sağlıklı bir ömür sürmeleri temennisiyle iki cihan saadeti diler, beraberliklerinin iki aileye de huzur ve mutluluk getirmesini Cenabı Allah’tan niyaz ederim. Bu vesileyle sizlere ve kıymetli misafirlere en kalbi sevgi ve selamlarımı sunarım.”

DÜĞÜNE KATILIM YOĞUN OLDU

Kalabalık bir davetli topluluğu Orkide Düğün salonunda gerçekleştirilen genç çiftin nikahına çok sayıda protokol, İstanbul Şile Müftüsü İhsan yeğeni, daire personelleri, din görevlileri ve ailelerin dost ve akrabaları yer aldı .

Damadın hafız kardeşi Mücahit Gün’ün Kur’an-ı Kerim tilaveti ve konuşmaların ardından Yöresel Halk Oyunları Gösterisi, ilahiler ve tasavvuf musikisi eşliğinde gerçekleşen gösterileri sonrası misafirlere ikramlar yapıldı.

Merasim sonrası düğüne katılanlar genç çifte, takılarını takıp mutluluklar dilediler.

MÜFTÜ GÜN’DEN TEŞEKKÜR

Çukurova Müftüsü Hüseyin Gün’de düğün boyunca duygulu anlar yaşarken, misafirleri ile bizzat ilgilendi. Müftü Gün, çok mutlu olduğunu belirterek teşriflerinden dolayı misafirlere teşekkür etti. Allah her ana ve babaya bu güzel mutluluğu yaşatsın ifadelerini kullanan Müftü Gün; ”Ankara, Adana ,Konya ve diğer il ve ilçelerden gelerek bizleri yalnız bırakmayan kadir şinas Çukurovalı mesai arkadaşlarıma, misafirlerime, dostlarıma sizin aracılığınızla çok teşekkür ediyorum” dedi.

Çukurova Müftülüğü  personeli olarak bizde  dünya evine giren İlçe Müftüsü Hüseyin Gün’ün değerli oğlu ve eşine Yüce Allah’tan iki cihan mutluluğu diliyoruz.

HABER A.TOKDEMİR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir