Muhtarlar belediyemizin gönüllü temsilcileri”

Mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, sorunları en iyi muhtarların bildiğini belirterek, “Yeni dönemde de muhtarlarımızla uyum içinde çalışacağız ve olağan belediyecilik hizmetlerini eksiksiz yerine getireceğiz” dedi. Başkan Çetin, belediye bürokratlarından muhtarların hizmetle ilgili taleplerini kendi talimatı olarak kabul etmesini istedi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, muhtarları belediyenin gönüllü temsilcisi olarak gördüğünü belirterek, “Muhtarlarımızın hizmetle ilgili taleplerini bürokratlarımız benim talimatım olarak kabul etmelidir” ifadesini kullandı.

Çukurova ilçesindeki mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Başkan Soner Çetin, “Bizler birlikte başaracağız. Yeni dönemde de belediyemizin gönüllü temsilcileri olmaya devam edeceksiniz. Mahallenin sorunlarını en iyi muhtarlar bilir. Muhtarlarımızın mahallesi için istediği hizmet, bürokratlarımız tarafından benim talimatım olarak değerlendirilir” dedi.

Başkan Soner Çetin, olağan belediyecilik hizmetlerinde en küçük bir eksiklik olmaması için çaba harcadıklarını belirterek, bu konuda her şeyin dört dörtlük olmasını istediklerini kaydetti. Çukurova halkının beklentisinin yüksek olduğunu vurgulayan Başkan Soner Çetin, şöyle devam etti:

Uyumlu çalışmanın, katılımcı ve çoğulcu belediyecilik anlayışının sonucunda başarı gelecektir ve bu başarı hepimizin olacaktır” şeklinde konuştu.
Belediyelerin ekonomik sıkıntıları olduğunu hepimiz biliyoruz

ÇUKUROVALI MUHTARLAR KISKANILIYOR

“Belediyelerin ekonomik sıkıntıları olduğunu hepimiz biliyoruz. Ancak ben hiçbir zaman bahanelerin arkasına sığınmadım. Zorlukları aşacağız. Kaynaklarımızı en doğru şekilde kullanmak zorundayız. Yeni dönemde 6 ayı geride bıraktık. Hangi mahallede ne eksik var biliyoruz. Bunun avantajı ile çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Oturmuş bir sistemimiz var. Nerenin neye ihtiyacı varsa o hizmeti götüreceğiz.”

Başkan Soner Çetin ikinci dönemde de muhtarlarla uyum içinde çalışacaklarını söyleyerek, “Çukurova Belediyesi ile muhtarlarımızın uyumu diğerleri tarafından gıpta ile izleniyor. Muhtarlarımızı vatandaşımıza mahcup etmeyeceğiz. Uyumlu çalışmanın, katılımcı ve çoğulcu belediyecilik anlayışının sonucunda başarı gelecektir ve bu başarı hepimizin olacaktır” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir