Mümessillere müjde!

Mümessillere müjde!

-Özel Türkmenbaşı Tıp Merkezi’nden mümessillere indirim

NOVACELL AJANS/ADANA- Özel Türkmenbaşı Tıp Merkezi ile Mümessil Dayanışma Derneği (MÜDAD), mümessillere yönelik indirim uygulaması ile ilgili bir anlaşma yaparak, protokol imzaladı.

MÜDAD Adana Şube Başkanı Aslı Battı Özbiçer ile Türkmenbaşı Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Kardiyoloji Uzmanı Dr. Hasan Boğa’nın imzaladığı anlaşma ile dernek çalışanları, üyeleri ve onların birinci derece yakınlarına yönelik yüzde 20 oranında indirim sağlanacak.

MÜDAD Bölge Koordinatörü Yusuf Filazi,

İmza törenine katılan ve mümessillere sağladıkları indirim ve destekten dolayı Dr. Boğa’ya teşekkürlerini ileten MÜDAD Bölge Koordinatörü Yusuf Filazi, “Mümessillik mesleğinin haklarını korumak amacıyla faaliyet gösteren derneğimizin, böyle bir anlaşmaya sağladığı katkıdan dolayı son derece mutluyuz. Özel Türkmenbaşı Tıp Merkezi her zaman olduğu gibi bugün de sağlık sektörüne katkı sunan bir camiaya sahip çıkmıştır. Bu duyarlılığın çoğalmasını temenni ediyorum” dedi.

“SAĞLIKÇILAR DAYANIŞMA İÇERİSİNDE OLMALI”

Özel Türkmenbaşı Tıp Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Hasan Boğa da, sağlık alanında çalışma yürüten her kesimin dayanışma içerisinde olması gerektiğini vurgulayarak, “Bu hayati sektörün içerisinde yer alan biz sağlıkçılar, birbirimize sahip çıkmalıyız. Bu sağlık sektörünün büyüyüp, gelişmesi için de son derece önemli. Mustafa Kemal Atatürk’ü andığımız bu özel günde, mümessil dostlarımıza yönelik böyle bir anlaşma sağlamış olmak, bizim için de çok anlamlı. 10 Kasım’ın bizde yarattığı derin hüzün ve bağ ile Atamızı bir kez daha saygıyla anarken, protokolün de herkes içine hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu.  

MÜDAD Adana Şube Başkanı Aslı Battı Özbiçer,

İmza töreninin ardından Özel Türkmenbaşı Tıp Merkezi’ne ve Dr. Boğa’ya teşekkürlerini sunan MÜDAD Adana Şube Başkanı Aslı Battı Özbiçer, “Birçok meslek alanı gibi mümessiller de sorunlar ve engellere rağmen çalışma hayatlarını sürdürebilmek için hassasiyetle çaba gösteriyor. Tüm bu zorluklar içerisinde, meslektaşlarımızın haklarını gözeten ve bu anlaşmayla da onlara avantaj sağlayan değerli hocamız Hasan Boğa ile tüm Özel Türkmenbaşı Tıp Merkezi yönetimi ve çalışanlarına şükranlarımı sunuyorum” diye belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir